Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik viszonylag jól tudnak...

Akik viszonylag jól tudnak aludni a gyerek mellett, azok is állandóan fáradtak?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, nem panaszkodhatok ilyen téren a fiamra, én mégis megállás nélkül kialvatlan vagyok. Más is így van, vagy csak én vagyok ilyen béna? Már attól tartok, valami bajom van.
2014. okt. 30. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, nem vagy egyedül. Nem hinném, hogy bármi bajod lenne.
2014. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon hamar átaludta az éjszakákat és mai napig jó alvó.

Én viszont nagyon sokszor vagyok fáradt, mert szörnyen rosszul alszok.

2014. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kislányunk 2 hónapos kora átalussza az éjszakát, úgyh ezzel nincs is gond! Én csak akkor vagyok kialvatlan és fáradt ha pont a mélyebb alvásomból kelt fel reggel. Amúgy nem vagyok fáradt csak estére :D
2014. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szülés előtt ált. 1-2 között feküdtünk és fél hétkor keltünk. A lányunk gyakorlatilag születésétől átaludt minden egyes éjszakát, nappal is aludt még két és fél évesen is 3 órát, mégis kb. egy éves koráig olyan voltam, mint akit fejbevágtak... Pedig mondom, még olyan 10 hónaposan is 15 órát aludt naponta, 3at nappal, éjjel meg 12t...
2014. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az én fiam reggel 5-kor kel, ami nekem nagy váltás, mert már korábban is alig bírtam magam fél8-kor kivakarni az ágyból.

De emelett általában átalussza az éjszakát, tehát legtöbbször egyhuzamban tudok 7 órát aludni, ami nem kevés. Mégis folyamatosan olyan vagyok, mint akit fejbe vertek.

2014. okt. 30. 09:48
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem éjjel 9 órát alszik egyben, ennek köszönhetően én is legalább 7-8 órát. mégis hulla vagyok nap végére, idegileg főleg, pedig igazán jó baba, nem panaszkodhatom. amikor dolgoztam akkor se aludtam ennél többet. de mégis ez sokkal fárasztóbb. egész nap játszani vele, vigasztalni ha sír, ráadásul ő napközben viszont alig alszik, tehát reggeltől estig nincs megállás, ha végre elszundít fél órára, akkor a házimunkát kell csinálni, nem tudok pihenni.
2014. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. A babám este 8-tól alszik reggel 7-ig mégis állandóan fáradt vagyok. Én arra gondolok, hogy nem alszok olyan mélyen és nyugodtan, mint régen.
2014. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem este negyed-fél 9től reggel 6ig alszik a fiam, ami tök jó, egy szavam nem lehetne. még is reggel amikor felkelek úgy érzem magam mint aki alig aludt. persze, ha beindul a nap akkor már minden ok, de reggel kell minimum 1-2 óra amíg magamhoz térek, volt már olyan, hogy 6kor amikor kelt a fiam elkezdtem sírni és mondogatni, hogy "miéért". pedig tényleg egy szavam nem lehetne, mert egy tündér... csak hát kora reggel a sötétben olyan korainak tűnik :-)
2014. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A 2 évesem 1/2 10-től reggel 7-ig alszik, a 2 hós pedig 10-11-től reggel 8-9-ig.

Szóval idő az lenne. Meg van. De elég nyomorultul érzem magam. Mert amikor mindegyik elalszik, kicsit netezek, megnézek egy filmet, aztán máris éjfél van. Nekem meg a 7 óra úgy tűnik kevés.

Szerintem vitamint kéne szedni.

2014. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én gyerek előtt sem voltam jó alvó, na de ami utána következett, az maga volt a "zombiland". Én a gyerek 15 hós korában jutottam el a fordulóponthoz, amikor már én sem értettem a reggeltől estig tartó folyamatos fáradtságot annak ellenére is, hogy akkortájtól kezdtünk el normál ember módjára 7-8 órát egybefüggően aludni. Nálam a vitaminok jelentettek megoldást, plusz C vit., Magnézium, multivitamin és ginzeng kapszula. Ja és + 2 kávé. :) Így már élhetőbb.
2014. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!