Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik viszonylag jól tudnak...

Akik viszonylag jól tudnak aludni a gyerek mellett, azok is állandóan fáradtak?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, nem panaszkodhatok ilyen téren a fiamra, én mégis megállás nélkül kialvatlan vagyok. Más is így van, vagy csak én vagyok ilyen béna? Már attól tartok, valami bajom van.
2014. okt. 30. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 éves, a mai napig felkel inni éjjel. Van h csak 1x, de van h 3x-4x. Legtöbbször a párom kel hozzá, h odaadja az üveget, én meg se hallom a gyereket. Egyébként ő este fél 11 körül alszik el, én kb 1 órával később, reggel 8-9 között kelünk. Mégis olyan vagyok mint akit agyonvertek, kb délben kezdek magamhoz térni, egyébként egész nap álmosnak, fáradtnak érzem magam.
2014. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szedjetek vasat, az sokat segített nekem, egy hónapos vas kúra után jobban lettem. . Különben ez azért van, mert még a szülés óta valszeg egyszer sem pihentetek ki magatokat úgy igazán (mondjuk egy hét dogles gyerek nelkul) . Kórházból haza, éjjeli etetés, és hiába aludtok most, azért hónapok stressze, rendszertelen alvása gyulemlik bennetek. Különben most keveredtem vitába vkivel, olvassátok el a 37-es kommentárjat ennek a kérdésnek. Szerinte nem nagy dolog éjjel kelni, négy gyerek körüli teendőket napi munka mellett is fél kézzel... http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..
2014. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én igyekszem "korán" ágyba kerülni, úgy 10 korül már aludni szoktam, de ennél hamarabb nem megy, mert akkor nekünk semmi sem marad a napból a férjemmel.

Lehet, hogy tényleg szedni kellene valamit, mert délutánra már olyan szinten beálmosodom, hogy megállás nélkül ásítozom.

De azért "jó" látni, hogy nem vagyok egyedül. Csak most jön a tél, aztán még rosszabb lesz. Sötétség, hideg.

2014. okt. 30. 19:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem vashiányom van. Az enyémek is jó alvók, viszont nagyon akaratosak, ez engem nagyon kifáraszt, nem bírom a fegyelmezést állandóan. Sokkal kevésbé fáradok el ha egész nap kirándulunk pl., mint egy hisztis nap után.
2014. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!