Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti, hogy szoktátok elaltatni...

Ti, hogy szoktátok elaltatni a 2 éves gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy 26 hónapos és csak úgy alszik el, hogy ha cumisüvegből 1-2 dl folyadékot iszik, de akkor max.10 perc. Vizet nem issza meg, általában tejet vagy teát kap. Napközben pohárból iszik. Próbáltam mesélni este, simogattam a hátát hátha attól majd elalszik....de semmi nem jön be. Reggel fél 8-8 között kell, egész nap fent van és este fél 10-kor már én viszem aludni, (hulla vagyok) de még akkor is eleven.Pedig minden nap többször beszélek vele erről.
2014. nov. 9. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Esti rutin után még beszélgetünk,elmondjuk mi történt aznap,ezt mind ágyban fekve. Ezután vagy egy hosszú,vagy két rövid mesét olvasok neki,kiválaszthatja mit szeretne. Ha ez is megvolt,akkor lámpaoltás és megvárom,míg elalszik,mert ha ébren ott hagyom,akkor felpattan és jön utánam. Mostanában elkezdett félni,úgyhogy hajnalban mindig közénk vándorol,gondolkodom,hogy beszerzek egy sólámpát és az égve marad a szobájában.
2014. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!