Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az alattunk lakó nő veri a...

Az alattunk lakó nő veri a gyerekeit! Ti tűrnétek?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk ide, tízemeletes lakótelep, semmi konkrétat nem tudok a családról. Kb 10-12 évesek lehetnek a gyerekek. Egy hónapja -még jó idő volt- nyitva voltak az ablakok, akkor figyeltem fel, hogy üvölt velük az anyjuk, tompa puffanánok, majd hangos sírások.

Elég gyakorinak találtam, a gyomrom is görcsbe rándult, mikor hallottam a keserves gyereksírásokat.

Nem sokáig bírtam cérnával, tegnap megkopogtattam a radiátort neki, hogy fejezze már be, és tisztán hallottam, ahogy a gyerekekkel üvölt, hogy haggyják abba a hisztérikát, mert már mások is hallják, és még jobban megverte őket, miattam...

Ezt már végképp nem bírtam idegekkel, le akartam menni, de erre a párom letolt, jól össze is vesztünk, hogy miért szólok én ebbe bele, nyílván ördögfiókák a gyerekek, és csak "neveli" őket.

De nekem az ösztöneim nem ezt súgják, viszont a gyerekeknek sem akarok még nagyobb bajt! Meg persze a férjemmel sem akarok konfliktust emiatt, de úgy utálom ezt a hülye szokást, hogy homokba dugjuk a fejünket!


2014. nov. 9. 19:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
41%

Szólj a védőnőnek, biztos, hogy segít.

Azok, akik meg arra bíztatják a kérdezőt, hogy dugja homokba a fejét, üzenem, hogy ássák el magukat, senkiházi sz** ok!

2014. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
8%
wow de sok "kulturált" tyúk van ezen az oldalon,és ezt tanítjátok a gyerekeiteknek,ez gyönyörű....
2014. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
10%
Ez igaz,néhány amilyen stílust megenged magának,ki kéne mosnia száját..
2014. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
62%

Nem írnék véleményt, azt már megtették előttem. De nekem az jutott eszembe, hogy talán beszélhetnél a szomszédokkal.

Ha ők is igazolnak téged, akkor máris nem a levegőbe beszélsz. Illetve lehet ők tudnak többet is, ismerik a család történetét stb.

Persze ne verd nagy dobra, de talán ez is egy opció.

2014. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
59%
Nem olvastam végig az összes választ,de 1-2 meglepett.Most őszintén:mi az,hogy nem az Ő dolga,hogy bármit is tegyen?!Dehogynem,a környezet felelősséges is!Talán ha van,aki foglalkozik a dolgokkal,akkor pl. a szigetszentmiklósi szülők nem tudták volna éveken át molesztálni a gyerekeiket,vagy az agárdi másfél éves kisfiú nem halt volna éhen,vagy ha időben közbelépnek az a pici lányka se hal meg,akit az apja össze-vissza vert...az összeharapdált és félholtra vert kis Danielláról(aki akkor 6!!!! hetes volt)nem is beszélve.A sort sajnos reggelig lehetne folytatni!Tök igaza van a kérdezőnek!A sok ellenlábastól kérdezem,ha kárt tenne valamelyik gyerekben-esetleg maradandót,vagy Isten ne adja megölné-akkor is ezen a véleményen lennétek?Nem,akkor kapna hideget-meleget,hogy miért nem tett semmit.Először is menjen le,beszéljen Vele.Kicsit "feltérképezi" a körülményeket,helyzetet.Ha nem ér semmit tovább kell lépni,hiszen egy életre megnyomoríthatja a gyerekeket.Szóval kedves kérdező:TEDD CSAK MEG!És addig jó,amíg vannak olyan emberek,akik nem dugják homokba a fejüket.3 gyerekes
2014. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!