Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örök kérdés? Kis korkülönbség...

Örök kérdés? Kis korkülönbség vagy nagy?

Figyelt kérdés

gyermekek közt mennyi az ideális

3 dik gyermek



30 éves vagyok férjem 32

elsö gyermek 4 éves

második 2 éves


érdemes lenne ha a kisebbik ovodás lesz elemnem dolgozni 1-2 évet (ha egyáltalán munkába tudok állni valahol is mert a volt cégem megszünt ahol dolgoztam

hogy kapjak tgyast és gyedet?


2014. nov. 15. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
min 3 év alatta szándékosan tuti nem vállalnék tesót, az anyukának a gyerekeknek is ezerszer jobb,arról nem beszélve,hogy könnyebb is és 3-4-5-6 korkülönbséggel is lehetnek szuper testvérek,nyilván ennél nagyobbal is de az már másféle kapcsolat lesz
2014. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hátha így nem járt gyed akkor mindenképpen várni kell. Viszont az idő meg sürget, hiszen fiatalok nem vagytok már. A nagy korkülönbség nem jó. Mi azért nem vállaltunk többet, mert már betöltöttem sajna a 30at és a fiam elmúlt 2 éves. Addig próbálkoztunk, de nem jött össze, utána már nem, mert olyan nagy korkülönbség nem jó és hát öreg is vagyok már hozzá.
2014. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért öregnek nem mondanálak... Ha tudsz nyugodtan dolgozz két évet, 33 évesen is nyugodtan szülhetsz, nem leszel akkor sem öreg. Mondjuk én a helyedben most azonnal vállalnám a harmadikat, de, ha nem jár a gyed, akkor nagyon át kell gondolni. Nálunk az első és második között 19 hónap a korkülönbség, nagyon összenőttek, imádják egymást. A harmadikkal sem akarunk sokáig várni, ha a kicsi másfél éves lesz, belecsapunk a lecsóba, mondjuk én tényleg nem vagyok fiatal. Tavasszal leszek 34 éves, és én 35 alatt le akarom tudni a harmadik gyereket.
2014. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

függ hogy álltok anyagilag, ha nem úgy vagyotk, akkor inkább dolgozz 1-2 évet, ha viszont megengedhetitek, akkor miért várni?

Szerintem jó lenne a kis korkülönbség, de 1-2 év múlva sem lenne óriási még. Kérdés az hogy te hogy bírnád 3 kicsivel 2 év múlva már a nagyobb iskolás, talán már önállóbb

2014. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha 3-4 évet vártok a 3. gyerekel akkor sem lesztek őregek és inkább meny vissza dolgozni ha tudsz most pár évre.nálunk 2 fiu között kis korkülönbség van igy emiatt sokáig vártunk a 3. gyerekel 5,5 év van a kisebbik fiam és a kislányom közt pont jó.és jó testvérek és mikor kislányom születet még csak 34 voltam .
2014. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!