Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most ezt nem ertem. Valaki...

Most ezt nem ertem. Valaki segitene?

Figyelt kérdés

oktober 15.en elvileg lejart a tbm.. viszont eddig se az orvosnal se a korhazban nem szoltak hogy pirossn lenne a nevem.. az onkormanyzat nalunk szarik az ilyenekre hogy alanyi jogon jar hogy egy evig fizessek helyettem a tbmet... munkam nincs es terhes vagyok.. akkor azert van tbm mert babat varok vagy miert? es ha esetleg mar nem lesz mit csinaljak? nincs

munkam es allapotosan fel se vesznek sehova.


2014. nov. 17. 09:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem éri meg reszkírozni, mindenképp ki fog derülni előbb-vagy utóbb ha gond van.

Férjem 10 napig nem volt biztosítva és másfél év múlva küldték a csekket vmi plusz díjjal terhelve.

Szerintem menj be az OEP-hez és ott érdeklődd meg. Nekem pl. amikor Taj kártyát kellett újat csináltatnom, akkor nézte a nő h 5 felöl vagyok biztosítva, amiből 3hoz évek óta nem volt semmi közöm (2 suli, 1 régi munkahely). Akkor ezeket törölte de mondta is h ez már feltűnő, tuti vizsgálatot indítottak volna, ha nem tisztázom.

2014. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
szeptember 1sejen szunt meg a jogviszonyom.. okt 15 ig biztositva voltam a turelmi ido 45 nap...de! a gep szerint meg most is biztositva vagyok... ( nincs munkam nem tanulok ) es ezt nem ertem hogy van. elvileg mar 1 honapja nem kene lennie tbmnek
2014. nov. 17. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!