Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti elfogadnátok ezt...

Anyukák, Ti elfogadnátok ezt az állást?

Figyelt kérdés

2,5 évesem bölcsis, munkahelyet kellett váltanom, 2 hét keresés után kaptam egy lehetőséget!

Helyben (kocsival vagy busszal megközelíthető helyen), asszisztensi munka, munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7-16ig, pénteken 7-14ig. A baj az, hogy bölcsi csak fél 7-től van, így egyik héten a nagymamának kellene átjönni reggel és vinni bölcsibe (vállalja).

Egyébként kis létszámú vállalkozás.


2014. nov. 17. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Nincs ilyen mx. órás szabályozás. Direkt rákérdeztem az intézményigazgatónál, mikor vittem a gyereket.


Kérdező: én amit mérlegelnék: mi lesz, ha a gyerek beteg lesz? Nagyszülők tudnak rá vigyázni hétköznap? Vagy a férjed nem dolgozik hétköznap? Egyáltalán mered másra hagyni a gyereket, ha nagyon beteg? Mert erről a munkahelyről tuti nem mehetsz el (bűntetlenül) betegszabira.

2014. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Eddig is dolgoztam (augusztus óta), sokszor volt beteg a kislányom a bölcsi miatt és mindig a nagyszülők vigyáztak rá (anyósomék, anyukám felváltva), maximálisan megbízhatóak, imádják a gyereket!

A főnöknek is van 2 gyereke, mondta is, hogy család centrikus a hely, nem érdekli, h ha valaki második babát akar, támogatja! Férjem el tud jönni táppénzre ha valami olyan nagy betegség lenne, remélem nem lesz!

2014. nov. 17. 13:10
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
igen el minden további gondolkodás nélkül.
2014. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is elvállalnám a helyedben. Amúgy én is 10 órát tudtam arra, hogy mennyi lehet max. bölcsiben a gyermek. A 8 óra szerintem életszerűtlen, hiszen az átlag munkaidő 8 óra, és a bölcsiből még el kell érni a munkahelyre is, délután pedig vissza, ami idő, még akkor is ha közel van.
2014. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok, hétfőn kezdhetek, megengedték, hogy azon a héten amikor a férjem délelőttös én csak 8-ra járjak, így még a mamákat sem kell mozgósítani korán reggel.

Most már csak azon gondolkodni, hogy mit szedjek amivel kicsit koncentráltabban tudok dolgozni, sokszor elbambulok, lelassulok.

2014. nov. 20. 07:01
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ! :)
2014. nov. 20. 07:01
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez egy álom munkahely! Gratulálok!
2014. nov. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Sajnos nem álom a hely, nagyon hajtós, nagy a felelősség, de lehetne rosszabb is! :)
2014. nov. 20. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!