Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák! Gondoltátok...

Fiatal anyukák! Gondoltátok már azt, hogy elrontottátok az életeteket, azzal hogy ilyen korán vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? Mi az, amiről tudjátok, gyerek mellett soha nem tudjátok már megtenni?
2010. jan. 29. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

25 éves vagyok, 23 évesen vállaltam a babát, tervezett gyerek volt. szerintem nincs olyan dolog, amit gyerek mellett soha nem tudnék már megtenni.

45 éves koromra amúgy is felnő, más ekkor még a 10 éves kamaszodójával fog kínlódni. :)

2010. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

23 éves vagyok 11 hónapos a lányom. Voltak már nehéz pillanatok, de a kislányomat és a férjemet semmiért nem adnám. Ez minden dologtól, bulitól, plázától, többet ér. Elnézem azokat az irigy nőket akik bele tudnának fojtani egy kanál vízbe, mert nekik csak a karrier, meg a buli és az örökös magány jutott.

Persze vannak olyanok akik így érzik jól magukat és boldogok pasi és gyerek nélkül, ezt nem azokra értem. Hanem azokra akik eljátsszák azt hogy milyen jó a egyedül, közben csak nem jött össze.

2010. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, most ezen vitázhatnánk, hogy mi számít fiatalnak. Néha úgy néznek rám mint aki a Holdtól jött a gyerek miatt, holott ez lenne a normális.

Mikor anyukám is velünk van 10-ből kilencen azt hiszik, hogy a 45 éves anyámé a gyerek, na akkor én nem vagyok normális vagy a világ nem az?

2010. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2010. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen szültem, lehet várhatott volna egy két évet de az hogy elrontottam vele az életem soha meg nem fordult a fejemben, IMÁDOM Őt!!!

Néha nehéz vele, 1 éves de nem adnám semmiért, bulizni tudok még menni ha nagyobb lesz, tanulni is lehet mellette, én nem bántam meg.

2010. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem "fiatalon", hanem 28 és 37 éves szültem.

Bár én faitalnak érzem magam, nem vagyok befásult, nem úgy nézek ki, mint az öreganyám.

Nem tudom konkrétan mikre gondolsz,de nem gondolom azt, hogy bármit nem tudnék, vagy ne lehetne megtenni, azért mert van 2 gyerekem.

2010. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Én fiatalon estem teherbe,nem tervezett baba volt,mert először a házunkat szerttük volna rendbe tenni a párommal én 18 voltam ő 21,de jött igy maradt és nagyon imádtuk mind ketten az első másodperctől ahogy kiderült!!ÉS SOSEM fogom megbánni a kisfiamat vagy azt a döntést hogy megtartottuk !Jó néh ahiányzik a kikapccsolodás de vannak olyan napok hogy elviszik a kersztszülei akkor mi a párommal közös progi vagy akár ithon dvd-meg pihi!A párommal megeggyeztünk ő kéthetente hétvégén póker körbe jár a haverokkal-és én is mehetnék mert akkor meg ő vigyázna rá de cicihez vagyunk kötve:)Meg annyira nem vészes ez értebármit még az életemet is!

9 hós hapsika anyukája

2010. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. 21 vagyok. A párommal 6 éve vagyok együtt. Én sem bántam meg a 4 hónapos kislányunkat, csak néha arra gondolok, hogy talán várhattunk volna még. Sokan kérdik, hogy nem bántad meg, és ezzel bogarat ültetnek a fülembe. Sok odafigyelést igényel egy gyerek, néha úgy nézek ki, mint egy hajléktalan. Nincs időm szinte még fésülködni sem, és mikor látom a korombelieket kicicomázva, van hogy féltékeny vagyok.
2010. jan. 29. 12:33
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
első vagyok. majd ha 40évesen kicicomázva fogsz bulizni járkálni, fiatalosan és szépen, és ők lesznek otthon mackónadrágban, akkor majd fordul a kocka. kár ezen agyalni.
2010. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Én is fiatalon vállaltam be az első babánkat 19 éves voltam amikor megszületett.Egy percig sem bánom nagyon örülök hogy annó így döntöttem és büszke leszek nagyon amikor majd megyek szülői értekezletre és fiatal leszek akkor is:)Bár hozzá teszem nagyon sok anyukát ismerek akik "későn" vállalták be a babát és mégis nagyon fiatalos!!

Nem mondom hiányzik néha a buli a kikapcsolódás de volt hogy elmentem és abszolult nem éreztem jól magamat pedig a társaság jó volt de nem az én világom már, nagyon rég voltam már kikapcsolódni és mostanában nem is lesz megvalósítható mivel érkezik a harmadik babám:)Én örülök hogy, így alakult semmiért nem adnám Őket meg a férjemet.Kapok én is hideget meleget ismerősöktől de annyira nem érdekel ki mit gondol a saját életével mindenki azt csinál amit akar szüljön mindenki akkor amikor jónak látja és ne velem foglalkozzon én így vagyok ezzel dologgal.

Amit írtál velem is előfordult már hogy, bele nézek a tükörbe és tényleg mint egy rossz csöves:D de se baj majd lesz idő magammal is foglalkozni egyszer!!!!!De nem bántja a szememet a csinos gyerektelen korosztályom.:)

2010. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!