Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 év korkülönbség sok testvére...

7 év korkülönbség sok testvérek között?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt lehetőségünk kistesóra, viszont ha összejön, akkor nagyjából 7 év lesz a gyerkőcök között.
2014. nov. 23. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk majdnem 10 év van, imádják egymást! Nálunk is így alakult.
2014. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem 😊 mindegyiknek meg van AZ elonye es a hatranya ha kicsi ha Nagy a kulonbseg 😊 azt nezd Ami a pozitivum, hisz kevesebb Mar akkor sem lesz ha nem igy teszel 😊 gondtalan babavarast 😊
2014. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Egyelőre még csak tervezünk, hogy minden adott legyen anyagilag a háttérhez, de remélem, sikerülni fog majd. Még várnom "kell" nyárig, de már nagyon szeretném!

2014. nov. 23. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a mai világban mindenhol csak a kis korkülönbség mennyire szuper jó-dolgokat lehet olvasni. A fenéket! Szerintem millió példa van a kis, és legalább annyi a nagy korkülönbségre. Köztünk a tesómmal 8 év van. Mindig is nagyon jó volt a kapcsolatunk. Egy idő után afféle pótmama voltam. Ahová anyunk nem tudta elvinni, oda elvihettem én. Nálunk egy percig nem éreztük hátrányát.


De ha nálatok így alakult, hát így alakult. majd kialakul az új életetek is, emiatt igazán ne aggódj!!!

2014. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van 8 evvel, 7 evvel es 1 evvel idosebb testverem es az idosebbekkel jottunk ki jobban. Az egy evvel idosebb tesommal szinte nem is beszelunk. Az idosebb tesomnak tekintelye volt igy nem vitatkoztunk vele + orultunk ha egyaltalan ott van velunk, mert hamar kozepsulis, kolis lett. igy csak heti egyszer lathattuk. Kicsit olyan mint amikor a dolgozo apukat jobban szereti a gyerek, mert ritkan latja. + A sokkal idosebb felfogja hogy vigyazni kell a kistesora es szeretni, mig a fiatalabb tesom, mindig csak feltekeny volt. Ne aggodj a meglevo gyerkocod imadni fogja a masodik babadat. Sok sikert!
2014. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 7-7 év van a testvéreim és köztem. Nekünk nagyon bejött ez így. Mndjuk ehhez kellett, hogy a szüleink ne úgy tekintsenek ránk mint mini szülőkre. Én is szeretnék 5-6-7 év korkülönbséget a gyerekek között. Nálunk bevált, remélem a gyerekimnél is be fog. VAn előnye is, hátránya is a nagy és kis korkülöngségnek is, mindenki egyéni tapasztalata, hogy neki melyik szimpatikusabb.
2014. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát atol függ milyen a nagyobb gyerek ,vagy kijönek egy másal vagy nem .nem lehet megmondani előre .
2014. nov. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!