Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermek rablás vagy nem? Mit...

Gyermek rablás vagy nem? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megprobalom az elejerol elkezdeni. A volt parkapcsolatombol szuletett egy kisfiam aki most ket eves. Sajnos magan okok miatt ki kellett koltoznom Ausztriaba. 2014 januar ota van az apjanal a fiam, azota folyik a birosagi elhelyezesi perunk. Most az utolso targyalast varjuk, ott tartunk, hogy kijonnek hozzam Ausztriaba kornyezet tanulmanyozasra es dont a biro. Mivel nincs se utlevele se igazolvanya, mikor nalam van egy kozeli magyar varosban berelek egy kis lakast, itt vagyunk, ki se tudom vinni magunkhoz, pedig itt a parom es a testvere is. Az ex direkt nem engedi , hogy csinaltassunk utlevelet.A lenyeg, hogy elhoztzam a kisfiamat hetvegere. Vasarnap ugy volt, hogy vissza viszem, de sajnos kozbe jott valami, szoltam is az exemnek, hogy sajnos csak kedden tudod vinni a picit. Erre az volt a reakcioja, hogy ne vigyem vissza, nem kell mostmar, kiiratja a bolcsibol es vissza mondja a csaladi potlekot is, meglatja, hogy boldogulok mikor nem tudok vissza jonni Ausztriaba, nem tudom sehova vinni a fiam es kivancsi lesz, hogyan leszek otthon (marmint Au-ban) mikor jonnenek kornyezet tanulmanyra. Mondtam, hogy oke, akkor marad itt, csak irja ala az utlevelet. Erre azt mondta, hogy azert se, megvarja a targyalasok veget, addig meg boldoguljak. A kerdes, hogy mi lehet a legrosszabb, ha kivinnem magamhoz Ausztriaba? Ha jonnek kornyezet tanulmanyra rajonnenek , hogy ott van, a magyar birosag is megtudna , hogy utlevel nelkul kivittem, az exem pedig mindent megmozgatna, hogy alam tegyen. Mit tennetek? Mi lehet a legrosszab? Jarhat ezert buntetes? Segitsetek. Egy tanacstalan anyuka. :(

2014. nov. 24. 20:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én se azt mondtam,hogy büntit kaptunk érte,hanem azt,hogy senki nem szólt semmit.
2014. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
20: Én most megnéztem a gyerekeim első személyijének a kiállítási dátumát és bőven utána van annak, hogy külföldre mentünk útlevéllel és akkor már nálunk volt a kék EU-s TB kártya. Így is emlékeztem, hogy nem kellett személyi, de most lecsekkoltam a dátumokat.
2014. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi van veletek KÉRDEZŐ?
2016. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!