Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már babát,...

Nagyon szeretnék már babát, de a férjem anyagi okokból MÉG nem akar. Hogy lehet ezt feldolgozni? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, párom 27. Kitalálta, hogy amíg nem lesz saját lakásunk, addig ő nem akar gyereket. De az legalább 5-10 év, mire anyagilag eljutunk arra a szintre!!

Én meg legkésőbb 30 évesen szerettem volna az első babát. Viszont nagyon szeretjük egymást, szóba se jöhet hogy elhagyjam emiatt, de erőszakkal sem akarom rávenni, hogy csináljon nekem gyereket. Viszont így meg úgy érzem túl idős leszek anyának. El vagyok keseredve. :(



2014. nov. 25. 15:22
1 2
 11/19 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
Kedves Utolso! Igen, van, aki 40 évesen szül, mert 1. vagy nem sikerült addig teherbe esnie, vagy 2. nem találta meg a hozzá ilő társát. Én is vártam, 33 évesen lettem anya. De ezek olyan dolgok, amiket nem tudunk befolyásolni. A kérdező egy olyan emberi döntéssel találta szemben magát, ami először is 2 ember döntése kéne, h legyen, másrészt igenis rajtunk mulo dolgok, nem ugy, mint a párkeresés és a termékenység. Én őszintén sajnálom azt, aki évekig reménykedik, és szívből gartulálok, ha 40 éves korában végre teljesül az álma, de attol még, ha adott egy egészséges nő, házasságban, telve anyai ösztönökkel, ne irigykedjünk már rá amiért nem akar még hosszu éveket várni.
2014. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Párom beváltotta az ígéretét. Sikerült lakást vennünk - igaz nem abban lakunk, de így is ad egy biztonság érzetet, hogy ha vmi történik, van hova mennünk - és elkezdtünk próbálkozni. De sajnos eddig volt 4 sikertelen hónapunk, és már betöltöttem a 30-at. Pont emiatt szerettem volna már korábban elkezdeni...
2017. jún. 19. 23:01
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia eltekt mar 1ev majdnem,sikerult?:)
2018. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést! Sajnos még nem.
2018. ápr. 20. 16:05
 15/19 anonim válasza:
Szia! Még mindig semmi? :(
2018. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem sikerült még. :(
2018. szept. 13. 00:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Na megint eltelt egy év, van már valami?
2019. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem sikerült, már több mint 3 éve próbálkozunk. Úgy néz ki lombik lesz belőle (majd egyszer...).


A Kérdező voltam

2020. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
😭😘🍀 Kitartás! Drukkolok!!!
2020. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!