Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 évesen kisbabát vállalni...

26 évesen kisbabát vállalni már tényleg fiatalnak számít manapság?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Sok mindentől függ, az én köreimben igen fiatalnak számítana, egyetem után még jó pár év tanulás vár arra, aki élhető fizetést és előrelépést szeretne, így addig nincs is értelme gyereket szülni. Viszont nyilván a csak érettségivel/szakmával rendelkezők körében ez akár már késői időpont is lehet.
2014. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem általános! Ismerek jópár egyetemistát akik egyetem alatt szültek. Én érettségi+szakmával irodai, jól fizető munkahelyről mentem szülni 23 évesen.
2014. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
21 Évesen szültem az elsö babát most várom a másodikat 25 vagyok.Mire 40 éves leszek lessz két nagy gyerekem.
2014. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%
Jól lepontoztàk a fiatal anyukákat! Miért baj az, ha valaki nem 50-60 évesen akar elmenni a fia/lánya szalagavatójára? Komolyan az a normális mindenkinek, hogy 30 évesen szüljünk először? Nem másnak szülünk. Aki meg a karriert helyezi előrébb az ne fújjon arra akinek a család fontosabb! Ez örök vita lesz, de egy biztos: fiatalon szülni sokkal jobb! Nem problémás a terhesség, nem viseli meg a fiatal szervezetet, hamarabb regenerálódik stb! És ezt orvostól hallottam! A kérdésre a válasz: a 26 éves kor megfelelő gyerekvállalásra!
2014. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!