Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 2. babával már könnyebb?

A 2. babával már könnyebb?

Figyelt kérdés

Nemrég született egy kisfiúnk,de később (kb:2-3 év múlva szeretnénk neki egy tesót).

Kíváncsi lennék,hogy a 2. terhesség és a 2. babával már könnyebb mint az elsővel? Mind anyagilag értem,hiszen egy csomó mindent már nem kell megvenni (kiságy,babakocsi,hordozó,mellszívó,textil pelus,pólya,pelenkázó fürdőkád...) szval azért nem mindegy az anyagi része sem,illetve már a 2. terhességnél és babánál az embernek sok tapasztalata van,tudja mire számíthat,nem ér olyan hirtelen meglepetés,hogy pl:szoptatási nehézségek az elején stb...Könnyebb másodjára? Olyanoktól várom a választ,akiknek minimum 2 gyermeke van :-)


2014. dec. 22. 13:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

de törlöm ezt most a megválaszolatjaim közül.


Boldog karácsonyt.


találkozunk még egy újabb kérdésben.

de megintn nem fogok szólni :D

2014. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Dióhéjban: igen.


Amúgy rengeteg dologban nehezebb, de én inkább könnyebnek tartom így 1,5 év után is. Persze amikor az egyik gyereket elviszi a mama, vagy más egyéb dolog miatt maradok csak eggyel, akkor mindig rájövök, hogy mennyire könnyű 1 gyermekes szülőnek lenni :D Minden esetre nekem így teljes az élet, 2 gyerekkel, és egyáltalán nem élem meg nehézségként.

2014. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Utolsónak:szerintem is megéri a fáradtságot,én onnan indulok ki,hogy egyedüli gyerek vagyok,és nagyon rossz volt így felnőni,nem volt kivel játsszak meg ilyesmi...köszönöm :-) az első pár év nehéz biztos 2 gyerekkel,de mikor már a legkisebb is min.3 éves talán már könnyebb (okosak,és megértik,hogy miről van szó)

az előző hozzászólónak:másik kiságyat így is úgy is kell vennünk majd,függetlenül attól,hogy lesz-e testvére vagy nem,hiszen 120x60-as.

2014. dec. 25. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!