Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A homeopátiás golyócskákat...

A homeopátiás golyócskákat hogy oldjátok vízben fel pici babának?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok a béna, de próbáltam hideg (felforralt és lehűtött) vízben, langyosban, forróban de állati lassan oldódik minden hőmérsékleten. Próbáltam összetörni is, de olyan kemény, hogy amire összetört átlyukadt a nejlon is ami között törtem, és kiszóródott a por. Tuti én vagyok béna, de írnátok valami praktikát? a -t akarom adni neki, de amire felolvad egy adag a vízben kijön a foga.. enyém meg kihullik. Köszönöm előre is!
2014. dec. 25. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél-háromnegyed órára beáztattam meleg vízbe és utána már könnyebben el lehetett kevergetni.
2014. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy teáskanálba tettem kevés vizet, és abba a golyókat. Viszont mindig hamarabb csináltam jó fél órával hogy legyen ideje. Én estére adtam neki, és fürdés előtt tettem kanálba a golyókat...mire megfürdött, meg vacsizott már adtam is a szájába.
2014. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Üvegpohár, pici víz, pici idő és felolvadt magától. Ha gyorsan kellett (műanyag) kanállal ütögettem, nyomtam a pohár falához.
2014. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én tápszerben adtam neki, a melegben lötyögtettem, simán feloldódott

amikor volt tejem, akkor meg a lefejtbe


cumisüveg aljára öntöttem kis mennyiséget, addig lötyögtettem, míg nem "kopogott" az üveg falán

2014. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szégyen, hogy homeopátiás golyókat adsz a babádnak. Itt egy jótanács: nyisd ki a középiskolai tankönyveidet és olvass bele, majd húzd alá azokat a sorokat, ahol azt tanultad, hogy a viznek van emlékezete. Ha nem jártál középiskolába, ideje elkezdened.
2014. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az 1-4-es válaszolónak nagyon szépen köszönöm! :)


Kedves 5-ös válaszoló! Köszönöm kedves tanácsod. Szerintem ez messze van a szégyentől, úgy gondolom, hogy ártani nem ártok vele, ha pedig mégis segít rajta, akkor jó, és ennyi.

Te bizonyára folyamatosan erős fájdalomcsillapítókat adnál a hetekig fogzással küszködő 5 hónapos babádnak.. vagy nyugtatót... ugye? Nyilván ha beteg akkor be kell adni számára a megfelelő gyógyszert, de ebben az esetben nem erről van szó. Köszönöm a tanulmányaimra irányuló érdeklődésedet, középiskolát sikerült elvégeznem, majd két egyetemi diplomát szereznem.

2014. dec. 29. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Pedig az én válaszomat kéne a legjobban megköszönnöd. Ennél jobb tanácsot ritkán kapsz.

"Ártani nem ártok vele" - ez aztán az ütős érv :-)

Meg érvelni is meg kéne tudni tanulni, ne ess túlzásokba.

Ha fájdalomcsillapitóra van szüksége egy 5 hónapos gyereknek, akkor arra. De ezt nem én döntöm el, hanem egy felelős orvos, én meg követem az utasitásait.

Gratulálok az egyetemi diplomáidhoz.

A saját érdekedben olvass utána, hogy hogyan "működik" a homeopátia. Mert ha elhiszed, hogy a hidrogénatom, meg az oxigénatom képes információt tárolni pl arról, hogy előtte a berlini fallal találkozott, akkor valami súlyos probléma van a felsőoktatással.

Mert ha 6 elemit végeztél volna még csak-csak megérteném, hogy ilyesmiben hiszel, de két diplomával ...

2015. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!