Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az hogy tejalapú tápszer?...

Mi az hogy tejalapú tápszer? Tehén tej van a tápszerbe?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, tehéntej van a tápszerbeN, tudniillik abból készítik. Legalább is a tápszerek kb. 99%-át.
2015. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a tápszer bizony tehéntejből készül! :) Csak éppen módosítják, hogy a baba számára emészthető legyen és ne okozzon gondot. Ugyanígy a tejpépek és minden ilyesmi is így készül.
2015. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.én eddig sose gondoltam azon hogy mi lehet benne ugyebár megbíztam benne hogy nincs benne semmi rossz dolog.csak tegnap elolvastam és néztem nagyot hogy tej is van benne
2015. jan. 1. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Továbbra is megbízhatsz benne, nincs benne semmi rossz dolog! Úgy készítik, hogy megfeleljen a babáknak.
2015. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig mire gondoltál hogy miből készül a tápszer?! :)
2015. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

nem tej is van benne hanem TEJ. mire gondoltál, mi az? :)

sima tehén tej, csak a tejfehérjét módosítják, hogy egyrészt jobban hasonlítson az anyatejre, másrészt hogy ne allergizáljon. még a tejallergiásoknak való tápszer is tehéntejből van, csak az még jobban módosítva van, illetve ki van belőle vonva sok minden. azért a semmiből és vízből nehéz lenne tejet csinálni :D

2015. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem gondoltam.mint írtam nem gondolkoztam azon hogy mi lehet a tápszerben
2015. jan. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!