Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szokott...

Szerintetek nem szokott előfordulni az, hogy félreértés van abból, hogy hány hetes a baba és emiatt összevesznek vagy szétmennek a párok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az apa el volt utazva és tudja, hogy csak 3 hete voltak együtt, de mondjuk az orvos azt mondtja, hogy 5 hetes, mert menstrációtól számolja. Szerintem ezt sokan nem tudják, hogy onnan kell számolni, lehet, hogy sokan félreértenék, és azt hinnék, hogy mástól van a gyerek, hiszen úgy gondolják, hogy nem lehet 5 hetes, mert akkor nem voltak együtt. Hallottatok már ilyenról?
2015. jan. 2. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Én még nem. Olyanról már igen, hogy apuka hónapokig távol volt és úgy lett terhes anyuka, hát ott egyértelmű a dolog.

Na de hogy pár hét eltérés miatt... Valami hihetetlen buta lehet az aki elhiszi.

2015. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem szokott előfordulni, nem életszerű. Ha a pasi a legcsekélyebb intelligenciával rendelkezik, akkor elmondásra fölfogja, hogy hogyan számolják a terhességi heteket. Meg nyolc mondatban összefoglalva megérti a terhesség létrejöttének folyamatát is, innentől nincs kérdés, kétely. Ha meg van, akkor eleve komoly baj van a kapcsolattal. Szerintem ilyesmitől kár amúgy tartani.
2015. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem aggódom ilyesmi miatt, csak eszembejutott, mert nálunk épp ez van, ha most sikerülne, ez azt mondanám, hogy 4 hetes vagyok, az fura lenne, mert 4 hete nem is voltunk egyutt. Persze a férjem tudja mi a helyzet, meg nem is lenne ilyen gond nálunk, csak ebből eszembejutott, hogy el tudom képzelni, hogy máshol van. Olyan szappanoperás lenne:D Vagy benne lehetne a Családi titkokban:))
2015. jan. 2. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Á, tényleg nem hiszem, hogy ilyen van! :))))) Egyébként is a terhesség igaziból 10 hónapig tart (10*28 nap), még ezzel is meg lehetne fejelni a zavaró információkat... :DDDDDDD
2015. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Az a kapcsolat, ami ilyesmire rámegy, sokat nem ért. Az alapvető kommunikáció azért szükséges, ha két felnőtt ember kapcsolatot akar fenntartani.
2015. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Primitíveknél előfordulhat, normális embereknél nem.
2015. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

5össel értek egyet. szépen néznénk ki ha a párom ilyesmit feltételezne rólam - akivel épp babát tervez.

nyilván nem is lenne velem ha ilyesmit gobdolna.

2015. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk hasonló volt a szitu, csak anyós rágalmazott meg.

Férjemnek eszébe sem jutna ilyen. Egyébként anyósom is elszámolta magát, azt hitte így utólag, hogy később jött haza a férjem, de pont azon a napon érkezett, amikor nekem is megjött...

Karácsonykor kaptam tőle a kedves beszólást, azóta nem beszélek vele.

2015. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármikor utánaolvashat, aki tud olvasni, hogy hogyan számolják a terhességi heteket. Aki ezt az egyszerű dolgot nem tudja felfogni, ott elég komoly baj van vagy az értelmi képességekkel, vagy a párkapcsolattal, vagy mindkettővel.
2015. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!