Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok a baba ruhafogas...

Mit csináltok a baba ruhafogasokkal?

Figyelt kérdés

#baba-ruhafogasok
2015. jan. 2. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Legtobbet el sem hoztam, van vagy harom, ami akkor jon jol, ha az oviba szep ruhat kell vinni.
2015. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthagyom a boltban vagy kidobom.
2015. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk csak fa ruhafogasok vannak. Felnőtt és gyermek méretben is (IKEA).

Műanyagokkal alapból nem foglalkozom. Egyrészt cseppet sem strapabíróak, másrészt nem esztétikusak és nem illik a lakásunkba.

2015. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyobbacskákat használom, kabátnak, ingnek, ilyesmiknek, de a nagy többségét a szelektív hulladékgyűjtőbe teszem.
2015. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szelektív hulladékként végezték. Tartaléknak van mindig 2-3 darab.
2015. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használom őket, mivel az összes pólót, inget vállfán tartom.
2015. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En veszem a ruhafogasokat mert a gyerekek ruhajat is vallfan tartom (kiveve melegitok pizsik). Ami nem kell mar azt beadtam charity shop-ba vagy oda adtam kisbabas ismerosnek. A boltbol mi sem hozzuk el amit a ruhahoz adnak.
2015. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!