Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a tiszteletreméltó abban,...

Mi a tiszteletreméltó abban, hogy 23 évesen valakinek a sokadik gyereke születik-akiket ráadásul maga is megmondja, eltartani se tud? Ebben mit kell tisztelni- jön a gyerek a világra pénz munka sehol és még tiszteljem is?

Figyelt kérdés

Olvasom:

[link]


A 2015-ben elsőként - 23 éves anya harmadik gyermekeként! - megszületett Rikárdó mellett azért persze szaporodik a magyar is néhol, pl. a mi családunkban is többen vagyunk, mint négy éve . Bőséges gyermekáldást kívánok minden honfitársamnak az új évre!


Erre:


[link]

Három gyermeknek életet adni ilyen fiatalon, az tényleg emberpróbáló lehet. Tiszteletre méltó.



Majd bővebben utánaolvasva: a gyerek anyja ugye 23 éves, nem a harmadik, a 4. gyereke van, de az apák száma nem egy hanem kettő, de lehet 3, iskolai végzettsége 8 elemi, a kedves férjurának szintén, segélyből élnek állása egyiknek sincs. Se iskola se állás, de azért fossák a retkes kölkeiket a világra-nem baj, majd segélyből felneveljük.

És ha valaki netán azt merné állítani, hogy csak A SEGÉLY MIATT szülik, az maga a patás ördög! Rasszista, fúj!


És még tiszteljem is ezt a csomó szőke svédet? És még az én adóforintjaimból nevelik fel?


Ja és külön jó kérdés: honnan tudható hogy az apa dakota? Na honnan? Firtatja a cikk.

Mert UGYE RÁNÉZÉSBŐL ez nem tudható?


[link]


2015. jan. 3. 21:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%
Én is jó egészséget és sok boldogságot kívánok neked, és kedves családodnak, kedves utolsó :)
2015. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Látom leszűrted a lényeget 76%-os. Esetleg reagálhatnál a válaszom többi részére is, ha van bármilyen érved ami megállja a helyét.
2015. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%

az "én adómból" cìmű szövegtől mindig elkap a hànyinger.

Amúgy meg, az ő gondjuk, nem irigylem tőlük a helyzetet. Meg a segélyből tengődést és kilàtàstalansàgot sem.


A fent idézett szövegből pedig süt a rosszindulat, rasszizmus, a butasàgról nem is beszélve.


hogy a kérdésre is vàlaszoljak: nem tiszteletreméltó felelőtlenül a.semmire ennyi gyereket vàllalni, de nem lehet egyszerű eltartani őket.

2015. jan. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Én azt is elítélem, hogy egy kis újszülöttet bántsanak olyan miatt, amiről ő nem is tehet. Magát a viselkedést, hogy csak szüli valaki a gyerekeket és aztán a semmiben, a nélkülözésben neveli fel, nulla értékrenddel, az is nagyon elítélendő. De mivel a fenn említett hölgyről és családjáról semmilyen információm nincs, hogy élnek, kik ők, ezért nem is tudok véleményt mondani róluk, másnak sem kellene.
2015. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehet egyszerű eltartani őket"

Szerinted ezeket érdekli? Ezek csak szaporodnak, összesen több segélyt kapnak, mint egy fizetés.

Volt egy cikk, h 150 a segélyük!

Ja és ahol lakom, ott INGYEN béreletet kapnak!!!!! Ez mi?!

Aki meg nem kisebbségi, az semmit nem kap! Ennyi. Én is sajnálom tőlük az adómat. Adnák inkább rendes, de szegény, nélkülöző embernek, aki legalébb próbál becsületesen megélni!

2015. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ez hazugság-vagy lustaság. Olvass utána. Rengetegh infó van róluk több is mint kéne, de ha lusta vagy utána nézni hét tessék:

-feleség 8 elemi munka sehol, életében nem dolgozott

- férj dettó

- rokonok sokan vannak de nem segítenek (hát ki gondolta volna...)

- 23 éves és 4. gyerek

- apák száma nem 1 és nem 2 a 4 gyerekre (khm)

Ennyi elég róluk?


"mivel a fenn említett hölgyről és családjáról semmilyen információm nincs, hogy élnek"

2015. jan. 4. 09:29
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

"nem irigylem tőlük a helyzetet. Meg a segélyből tengődést és kilàtàstalansàgot sem" - na ja. Te vagy én miért nem tengődünk segélyből? Mert elmegyünk dolgozni. Ha bármilyen okból nem sikerülne elhelyezkedni, akkor pedig nem szülnénk 4, 5 8 akármennyi gyereket a segélyért. Nem igaz?

Amikor szültem, akkor egy roma lánnyal voltam egy szobában, egy kedves, értelmes, tanult roma lánnyal, aki 25 évesen az első gyerekét szülte. Nem mertem semmit mondani előtte a másik szobában lévő 17-18 éves sokgyerekes családanyákra és ijesztő rokonaikra, mert nem akartam megbántani. De ő maga volt az, aki szörnyűlködött rajtuk! Akkor ő is rasszista? Vagy csak normális ember?

2015. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Ha kiszámoljuk párom két cigánycsaládot tart el pluszban... Amikor kapja a bérpapírt, és rajta van feketén fehéren hogy a túlórákkal 12 órázással, éjszakázásokkal megkeresett fizetése több mint a felét levonják... Pl kikap 230ezret, 3 nap pihenőjével a hónapban, a bérpapíron 550ezer szerepel!!!
2015. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%

"Ha kiszámoljuk párom két cigánycsaládot tart el pluszban..."

És te hányat? Vagy téged is eltartanak, mások adójából pl., mert mondjuk gyes-en vagy? Jaa, de hát te tisztességes fehérember vagy, neked szabad, igaz?

Amúgy azzal tisztában vagy, hogy amit levonnak adót egy ember fizetéséből, az nem egy az egyben segélyre megy el? Ugyanis ezekből a pénzekből finanszírozzák a nyugdíjat, a az orvosok, tanárok, óvónők, rendőrök, tűzoltók, stb. bérét, ebből építenek utakat, iskolákat, óvodákat, és még sorolhatnám. És csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy ha a segélyezést, a családtámogatást és a nyugdíj-kiadásokat összehasonlítjuk, akkor kb. négyszer annyi pénz megy el a drágalátos adódból (már ha neked van olyanod) nyugdíjra, mint segélyezésre. A családtámogatás meg a kettő között van, amiből gondolom te is részesülsz.

Tudom, ez a válaszom sem lesz hasznos, hiszen az objektivitás ritkán népszerű ezen az oldalon, főleg, ha a kérdés célja eleve a gyűlölködés.

2015. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%

Kedves utolsó ne is haragudj, de a gyes egy dolgozó családnál, akinál az anyuka visszamegy dolgozni és a segély egy olyan családnak, ahol 8 gyerek van, amiből 7 bűnöző vagy ugyanolyan naplopó lesz azért közel sem ugyanaz. És én igenis sajnálok akár 1 büdös forintot is azoktól a cigányoktól ( vagy akár magyaroktól, de tegyük hozzá nem ők vannak töbségben), akik csak azért szülik a gyerekeket, hogy kapják a segélyt, persze miután a gyerekeke felnőttek, ők se fognak dolgozni egy percet se, csak lopnak vagy gyerekeket szülnek, mert ezt látták a drága szüleiktől és mert k**va büdös nekik a munka. Végülis minek dolgzzak ha megcsinálja a sok idióta helyettem? Én csak felveszem a segéélyt elmegyek veszek cigit mert az persze az összes vernyákoló cigányasszony szájából lóg ha épp panaszkodnak, hogy milyen szegények.


Nézd meg ezt a csládot is, mindkét szüéőnek 8 általános, de 23 évesen már van 4 gyerekük? Mire fel? Mondhatod, hogy szegények, rászorulnak, nem kapnak munkát mert barna a bőrük, de könyörgöm 8 általánossal milyen munkát akarnak kapni? Persze amit csinálhatnának, ott meg túl kevés a fizetés meg dolgozni is kéne valamit. És az, hogy több pénz megy el nyugdíja vagy utak építésére, nem kifogás. Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy akor leszel szíves egy 10.000-est minden hónapban elégetni, mert hát többbet költesz ételre mint 10.000 nem? De, akkor meg úgyis mind1, dobd csak ki. És itt te vagy az aki nem objektívan látja a dolgokat. Néha elgondolkozhatnál, hogy lehet, hogy nem mindenki más a hülye hanem te.

2015. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!