Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a tiszteletreméltó abban,...

Mi a tiszteletreméltó abban, hogy 23 évesen valakinek a sokadik gyereke születik-akiket ráadásul maga is megmondja, eltartani se tud? Ebben mit kell tisztelni- jön a gyerek a világra pénz munka sehol és még tiszteljem is?

Figyelt kérdés

Olvasom:

[link]


A 2015-ben elsőként - 23 éves anya harmadik gyermekeként! - megszületett Rikárdó mellett azért persze szaporodik a magyar is néhol, pl. a mi családunkban is többen vagyunk, mint négy éve . Bőséges gyermekáldást kívánok minden honfitársamnak az új évre!


Erre:


[link]

Három gyermeknek életet adni ilyen fiatalon, az tényleg emberpróbáló lehet. Tiszteletre méltó.



Majd bővebben utánaolvasva: a gyerek anyja ugye 23 éves, nem a harmadik, a 4. gyereke van, de az apák száma nem egy hanem kettő, de lehet 3, iskolai végzettsége 8 elemi, a kedves férjurának szintén, segélyből élnek állása egyiknek sincs. Se iskola se állás, de azért fossák a retkes kölkeiket a világra-nem baj, majd segélyből felneveljük.

És ha valaki netán azt merné állítani, hogy csak A SEGÉLY MIATT szülik, az maga a patás ördög! Rasszista, fúj!


És még tiszteljem is ezt a csomó szőke svédet? És még az én adóforintjaimból nevelik fel?


Ja és külön jó kérdés: honnan tudható hogy az apa dakota? Na honnan? Firtatja a cikk.

Mert UGYE RÁNÉZÉSBŐL ez nem tudható?


[link]


2015. jan. 3. 21:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írtam, hogy a szülők bűneiért nem szabadna egy ártatlan csecsemőt támadni, aki még nem bűnöző, nem ártott senkinek, csupán rossz helyre született. Ő semmit nem tud a világról, arról sem, hogy vannak romák és nem romák, négerek és fehérek. Előítéletektől mentes tiszta fehér lap a lelke. Persze, a szülők és környezet hatására majd az lesz ami sajnos. Mert, hogy túl sok jó dolog nem sülhet ki abból, ha egy gyerek pocsék példát lát.
2015. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Másokat lenézni meg kibeszélni se tiszteletre méltó. Szerintem.
2015. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Gyeden vagyok, 17 éves korom óta dolgoztam! :) puszi!
2015. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ja, azt még hozzátenném, hogy a sok, írástudatlan primitív emberből sajnálom, nem a normálisoktól! Ismerek olyan cigány családot ahol egy gyerek van, és anyuka és apuka is dolgozik! Ilyenekből kéne több nem a haszonlesô tanulatlanokból...
2015. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!