Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyi elvált panaszkodik,...

Annyi elvált panaszkodik, hogy képtelen nevelni a gyereket. Akkor miért nem adják át a másik szülőnek?

Figyelt kérdés
Én is két gyereket nevelek egyedül.

2015. jan. 7. 14:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
ja és a kérdésre válaszolva: azért nem adnám át semmi pénzért, mert imádom és én szeretném felnevelni, minden nap látni. Apukának ilyesfajta igényei nincsenek. A kéthetenkénti láthatást is elsumákolja, ha tudja. Pedig amíg együtt éltünk, "minta"apa volt...legalábbis azt mutatta.
2015. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ezt sem értem. Többen írjátok, hogy az "én gyerekem". Pedig mikor megszületett, akkor mindenki a "férjemnek szültem" szófordulatot használja. Nincs ÉN gyerekem, csak MI gyerekünk!
2015. jan. 7. 15:52
 13/26 A kérdező kommentje:
Panaszkodnak persze, hogy minél több pénzt hozzon nekik a gyerek.
2015. jan. 7. 17:06
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kissé beteg a gondolkodásod. A gyerek nem hoz pénzt, viszont annál többet visz el. Ugye nem gondolod, hogy egy mondjuk 25 000 forintos gyerektartásból és a családi pótlékból anyuka nercbundát vesz magának? Ennyire megkeseredett vagy?
2015. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
előbb levezettem mennyit hoz a gyerek. Begyöpösödött,megsavanyodott és szűklátókörű vagy. Lehet megint lepontozni azt aki a tényeket írja le. Mellesleg én nem szoktam panaszkodni,ellenben te idejössz provokálni a kérdéseddel
2015. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha nevelnél akár csak egy gyerek is tudnád mibe van egy gyerek. 7 hónapos volt a fiam mikor kiszámoltam mennyibe van havonta 50.000szamoltam és abba még ruha nem volt. Szezon váltáskor 100-120at költők ruhára, cipőt 30ért vettem neki a télen. Igazad van az a 20-25000ft gyerektartás meg a havi 137000 nagyon sok mindenre elég. Jó le van húzva apuka, sőt az anya még ebből tartja el az új párját is! Vicces vagy nagyon kérdező
2015. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
17%
A pénzsóvár elvált nők szánalmas hada vagytok.
2015. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
a kérdező primitívségét igazolja vissza privát üzeneteiben...eddig is lejárattad magad itt, már nem mered tetézni, ezért írogatsz privátban? Szánalmas vagy
2015. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17es miért is vagyunk pénzsovárok? Áruld már el légyszíves!
2015. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem tudnak értelmesen reagálni leírtakra vagy érvelni. Csak köpködni tudnak. Szépen levezettem, hogyha apuka nevelné a gyereket, akkor konkrétan 30-40 ezerrel lennék beljebb mint így az ő fantasztikus gyerektartásával. biztosan én vagyok a pénzéhes és fukar.
2015. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!