Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyi elvált panaszkodik,...

Annyi elvált panaszkodik, hogy képtelen nevelni a gyereket. Akkor miért nem adják át a másik szülőnek?

Figyelt kérdés
Én is két gyereket nevelek egyedül.

2015. jan. 7. 14:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
10 - es vagyok. Én is kaptam privit. Akkor tisztázzuk: Nem dobott ki a férjem - mert ezt írta, nem tudom mire alapozva. 8 éve vagyunk nagyon boldogok együtt. A szüleim voltak azok, akik elváltak és onnan tudom hogy milyen amikor nem működnek együtt... Valószínűleg nagyon unatkozik a kérdező.
2015. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
0%
Pénzsóvár, alacsony szintű népség!
2015. jan. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Beakadt a lemez az ostobáknál.
2015. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én is kaptam privit. Engem sem dobott ki a férjem :)
2015. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Én letiltottam a kérdezőt és most egy másik névvel írogat rám.


Egyébként ugyanezt megcsinálta pár hete, szintén 2 másik névvel. Saját magát buktatta le a második üzenetében. Jó lenne ha az ilyeneket törölnék...

2015. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Ugyan, hagyjátok, orvosi eset az ilyen.

A való életben csak egy kis csicska, nem mer ugatni, muszáj neki kiadni a gőzt valahol, jelen esetben idegen anyukák zaklatásával :)


Kérdező, ha jól esik erre verni, nekem is megírhatod nyugodtan, hogy kidobott a férjem. Igaz, boldog házasságban élek, gyerek pedig nincsen, de ha te ettől alszol jól az éjszaka, mondd csak meg nyugodtan a tutit :D

2017. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!