Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen idöben kivinnétek 10 hó...

Ilyen idöben kivinnétek 10 hó körüli babátokat? Most -7 van, dél körül gondoltam kivinni, ti ki szoktatok menni ilyen picikkel?

Figyelt kérdés
Termèszetesen bebugyolálnám,arcát bekennèm stb.
2015. jan. 8. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen ki. Ha csak fel orara is de kimegyunk mert kell a levego. Meg ha csak a boltba ugrunk is le. :-)
2015. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Bár nekem 17 hónapos már mindenféleképpen kiviszem, tegnap sem voltunk :( ma már muszáj mert kifogyóban a hűtőm :( Takard be, én az arca elé kötök egy sálat, az orra ki van.
2015. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
én nem hogy kiviszem, de kint is altatom a 9 hónaposomat, mondjuk én könnyen vagyok mert családi házban lakunk és kiteszem szélvédett helyre a teraszra jól bebugyolálva, bármilyen hihetetlen még az orra se szokott hideg lenni mire behozom, pedig 2 órákat alszik kint :)
2015. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig kivittem az enyémet. Na jó, szakadó esőben nem. Jó masszív babakocsiban, jó melegen felöltözve. Miért, Skandináviában akkor szeptembertől májusig egy gyerek se menjen ki a házból? :)
2015. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiviszem, és kint is alszik délelőtt és délután, 1-1 órát minimum.
2015. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 6,5 hónapos de tegnap is sétáltunk egy órát és ma is tervezem, ha nem kezd el szakadni az eső.
2015. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4.5 hós és ha nem is minden nap de minden második nap kintvagyok vele vagy az erkélyen alszik 1-2 órát. Ennyi kell nekik hisz így jól alszanak és az immunrendszerük is jobb lesz.A.
2015. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiam egy kicsit idősebb a te babádnál és voltunk kint. Ügyeket intéztünk, vásároltunk, mínusz 3 fok volt. Mindig megyünk, volt rá példa, hogy esőben is, mert induláskor nem esett, de aztán elkezdett szakadni. Egyébként én ma is sok babakocsit láttam, szóval nem voltunk egyedül a sétával.
2015. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!