Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy betegség...

Ha kiderülne, hogy betegség miatt szülnötök "kellene" hamarosan, bevállalnátok az én helyzetemben?

Figyelt kérdés
Dönthetek:vagy műtét és lehet sose tudok kihordani egy babát, vagy 1-2 éven belül szülök. 3éves kapcsolatom van, megbízok a páromban, egy gond van: az egyetem.. még 1,5 évem van hátra (21 éves vagyok). Van saját lakásunk (igaz van rá vmennyi hitel). A párom vállalkozó. Nagyon szeretnénk babát, de csak olyan 4 év múlva gondoltuk...hát most újra kell gondolni :(! Vélemények?
2010. febr. 6. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én bevállalnám most.Az egyetemet babásan is be lehet fejezni.Rengeteg ember megcsinálta már,neked is menne.
2010. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha az van a másik oldalon, hogy lehet, hogy sose lehetne többet gyereked, akkor nem kérdés.
2010. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én azt hiszem, igen. Sokan járnak úgy egyetemre, hogy terhesek, vagy pici babájuk van. Maximum halasztasz egy évet, az nem nagy kiesés, aztán egyéni tanredet kérsz, és akkor a katalógusos órákra sem kell bejárnod, ha nem tudsz, csak vizsgázni. Hány éved van vissza az egyetemből? Én 2009 őszén kezdtem az egyetemet nappalin, és van egy két éves kisfiam. Ő akkor kezdte a bölcsit, és hát nem azt mondom, hogy nagyon laza dolog gyerek mellett, de azért nem olyan vészes. A legtöbb vizsgám elsőre sikerült, kettő volt csak, aminek kétszer kellett nekifutnom.
2010. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
én biztosan beválallnám a kicsit.mert mi van,ha tényleg nem lehet utána.főleg,hogy a pároddal régóta vagytok együtt,jól megvagytok.akkor már csak a picuri hiányzik.
2010. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

nem kérdés: persze hogy bevállalnám.

én is egyetemre járok baba mellett, sokan megcsinálták már nekünk is menni fog.

2010. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Egy nő életébe semmi nem hoz akkora örömöt, és teljességet mint a saját gyermeke! Ez viszont csak akkor válik világossá, mikor a kezében tartja.

Szóval szerintem sem egyetem, karrier, anyagi javak nem érnek annyit, hogy elszalaszdd az anyaság lehetőségét! Az előbbieket mind megtudod szerezni egy baba mellett is.

2010. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem kérdés:IGEN.
2010. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Én is 21 vagyok..még másfél a közgáz fősuli, de most babázom.A páromnak is ugyanannyi van hátra fősulin ^^ De dolgozunk(tam) mellette ugyanúgy mert levelezőn csináltam:)


Én a helyedben ha szeretitek egymást és ő is úgy gondolja,szülnék.Ha sosem lehet babád, akkor az pocsék érzés lesz,kivéve ha nem vágy gyerekre egyáltalán,de gondolom,hogy igen,hiszen feltetted a kérdést. ^^

2010. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Barátaink ugyanebben a helyzetben voltak, azóta van egy 2 éves kislányuk :))

Nekem tuti a babó lenne a fontos, hisz egy nő életében ez a legfontosabb dolog, ezért lettünk nőnek teremtve.

2010. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Én más okból ugyan, de vállaltam a babát, aki épp a záróvizsga idején akart a világra jönni. Mindent megcsináltam, bejártam az egyetemre, közben elvégeztem egy OKJ-s tanfolyamot (ebből le is vizsgáztam), az államvizsgát pedig egy fél évvel később tettem le. Utána felvételiztem PhD-re, és most azt csinálom a másfél éves picim mellett. Nem mondom, hogy könnyű, de ha van kihez fordulni (párod, szüleit, anyósod, barátnő), ha szükséged van egy-két óra tanulásra, akkor nem lehet baj.

A te helyedben én nem gondolkodnék, hogy vállaljam-e, főleg, hogy mindenképpen szeretnél gyereket!

2010. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!