Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet attól betegek a gyerekek...

Lehet attól betegek a gyerekek mert nincs fűtés?

Figyelt kérdés
3 gyerekem folyton beteg és én is. Napközbe 22 fok körül van de éjjel lehül a ház 13 fok körülire. Lehet ez az oka?
2015. jan. 12. 14:44
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/174 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ha neked ez így jó, és nem érdekel, hogy a gyerekeid állandóan betegek Miattad, a Te hibádból, akkor mégis miért tetted fel ezt a kérdést?


Gondolhattad, hogy nem buksi simit kapsz majd a felelőtlen viselkedésedért. Az meg, hogy szaranyázásokat kapsz, teljesen jogos, lévén borzalmas a hozzáállásod, egy 3 gyerekes édesanyának nem így kellene viselkednie.


Ha az én gyerekem beteg vagy éppen jön a foga és óránként felsír, akkor óránként kelek hozzá, ringatom, vígasztalom, próbálok segíteni neki, mert ez, a gondoskodás egy édesanya dolga. Sajnálatos, hogy te nem így gondolod.

2015. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/174 anonim ***** válasza:
83%
Azt csak félve jegyzem meg, hogy nem elég, hogy te nem gondoskodsz megfelelően a gyerekekről, de ezt a férjed de teszi meg, ő is végignézi, hogy folyamatosan betegek a gyerekek.
2015. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/174 anonim ***** válasza:
66%
A "mint" elé vesszőt illik rakni..ha már kekeckedc.
2015. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/174 A kérdező kommentje:

A férjem másfél hónapja meghalt.


Egyébként reggel voltam orvosnál a gyerekekkel, elmondtam neki hogy lehül a ház éjjel és azt mondta hogy valószinű attól van hogy a nagyok hazahozzák az oviból a bacikat.

2015. jan. 14. 13:45
 95/174 anonim ***** válasza:
82%
Na,ezt a csavart senki nem fogja elhinni,az biztos!Már az elején írtad volna,hogy nem él a férjed(pláne,amikor a sok negatív vélemény özönleni kezdett).Abban van valami,hogy a sok bacitól legyengül a szervezetük.Éppen ezért kellene Neked ÓVÓ SZÜLŐ-ként viselkedned,és fáradtságot nem ismerve gondoskodni Róluk.Éjjel ÉS nappal.Én is nagycsaládos vagyok,tisztába vagyok vele,hogy nem egyszerű,.De vállaltam,amikor megszültem Őket.
2015. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/174 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is folyton találkoznak a bacival az oviban, ezáltal erősödnek és érdekes az idén még egyik sem volt beteg (vagyis ebben a tanévben). Egy legyengült szervezet nem tud megbírkózni a bacival, a te gyerekeid pedig le vannak gyengülve.
2015. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/174 anonim ***** válasza:
70%

Pont te vagy buta és primitív, ha azt kell megmagyarázni neked, hogy oldd meg a problémát, hogy a gyerekeid, akiért te vagy a felelős, ne legyenek állandóan betegek.


Kiírtál egy kérdést, amire nem azt írtuk, hogy nem attól betegek a gyerekek, mert ilyen fűtés van, és ne kelljél fel éjjel, aludjál nyugodtan, ne akarj meglesz találni problémára. Ilyen válaszokat vártál? Hol élsz?

2015. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/174 anonim ***** válasza:
22%
Á, ez kamu.
2015. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/174 anonim ***** válasza:
82%

ja. így 95 valasz fele ezt is kozli, amikor kb minden 3. valaszba benne volt h a ferje is segitsen. eddig nem volt fontos kozolnie...erdekes.

tehat egyedul nevel 3 gyereket egy hazban ami nincs szigetelve, a gyerekek betegek, a gyamugytol nem tart, a panellakokat alazza, mikor azoknak tobbnyire van rendezett csaladi hatteruk es futesuk, nala meg egyik sincs, de 104 e ftos kandallora megis van penz. meg internetre persze. igen erdekes.

mindemellett penetra a stilusod kedves kerdezo, a velemenyunk nem erdekel, a szemedben senkik vagyunk, megis feltetted a kerdest, s a valaszok kozben kb 14-szer feldulva kozolted h lelepsz innen, hagyjuk, pá. erre még mindig itt vagy. nem a problema megoldasan kellene inkabb faradoznod?

2015. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/174 anonim ***** válasza:
54%
ja es persze nem pontoztal le senkit pedig az osszes hozzaszolo egy velemenyen van, ellened, megis vki lepontozza oket, fura
2015. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!