Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet attól betegek a gyerekek...

Lehet attól betegek a gyerekek mert nincs fűtés?

Figyelt kérdés
3 gyerekem folyton beteg és én is. Napközbe 22 fok körül van de éjjel lehül a ház 13 fok körülire. Lehet ez az oka?
2015. jan. 12. 14:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/174 anonim ***** válasza:
74%
59-es! Itt mar nem a fokkal meg a hazzal van a baj. Nyilvan nem fognak megfagyni 13 fokban. A kerdezo hozzaallasaval vannak hatalmas problemak. Te a ho alol kotortad a tuzifat. Neki van, de nem kepes arra, hogy felkeljen. Es vegignezi, hogy allandoan betegek a gyerekei. A te gyereked birta, jo az immunrendszere. Az o gyerekei nem birjak, megsem tesz semmit. Ez itt a problema.
2015. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/174 anonim ***** válasza:
96%
Tegnap 3kor lett begyújtva, és este 9kor plusz két hasáb. Reggel nyitva maradt a fürdő ablaka. A kályhánk meg langyos, a lakás 20fokos. Ha a kandalló ennyire nem jó, rakass egy cserép kályhát. Ha nagyon hidegek vannak reggel 5kor szoktam begyújtani, rakni a tűzre/parázsra.
2015. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/174 anonim ***** válasza:
12%

59-es vagyok. Engem csak az zavar, hogy sokan minimális információ birtokában azonnal minősítenek, és röpködnek a nagy szavak: felelőtlen, minek vállal annyi gyereket, stb..


Pedig nyilván nem ismertek minden körülményt. Például azt, hogy mennyire merül ki napközben a kérdező. Én személy szerint nagyon nehezen kelek éjjel, tüzelés miatt nem is tenném meg még most sem.


A kérdés meg egyszerű volt, és a válaszokból is az derült ki, hogy nem feltétlenül a fűtés módszere okozza a bajt.


De a legkönnyebb belekapaszkodni a történet egy részletébe, abba, hogy a kérdező éjjel aludni akar, és azt szétcincálni. Közben ha ez egy fordított kérdés lenne, mondjuk a kérdező 2x felkel éjjel a tűzre rakni, és nehezen alszik vissza, napközben meg fáradt és nincs türelme a gyerekekhez, a válasz is fordulna. Ó ugyan már, nem baj, ha kihűl a lakás, ne törődj vele, az a lényeg, hogy kipihend magad a gyerekek miatt.


Értitek?

2015. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/174 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a tapasztalatom, hogy kandallóval nem lehet fűteni egy házat. nekünk is van kandallónk, kazánunk és éjjel olajradiátorral fűtünk. kandallót ilyenkor nem is használjuk, azt ősszel meg tavasszal mikor már nincs hideg, de a falak még hidegek, este begyújtunk, olyan hangulatos (mondjuk miénk kicsi is, inkább látvány kandalló, de tényleg fél óránként kell pakolni).

én is azt tanácsolom, hogy cserépkályhára cseréljétek le. használtan is lehet venni, szuper dolog :) na az tartja a meleget, nagymamánál az van, csak este pakolja tele, reggel még meleg :)

2015. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/174 A kérdező kommentje:

Nagyon kônnyű dobälòzni azzal hogy rakassak cserépkälyät. Mintha csakugy kihuznék a zsebembôl fél millät. De nektek tôkéletes anyukàknak ez bärmelyik pillanatban menne. Jol gondolom ugye?


Na mindegy, kôszi a välaszokat

2015. jan. 13. 06:37
 66/174 anonim ***** válasza:
76%

ne haragudj de visszakanyarodtunk oda hogy ha nincs pénz fűtésre miért vallaltatok 3 gyereket. nem bantani akarlak csak te magad nem voltal oszinte az elejen hiszen a felkelessel jottel ahelyett h bevallanad nehezkesen tudjatok biztositani nekik amit kell. jobb is lettel volna a szemunkben ha rogton ezzel kezded es nem irogatsz ilyeneket h nincs kedved felkelni.

en is nagyon szeretnek nagy csaladot, meg itt sokan masok, de amig nem tudom megadni nekik azt a minimumot hogy legyen villany es futes, addig nem szulok ujabb gyermeket.

ahogy elottem irtak, itt nen arrol van szo hogy nrm veszel nekik adamo hintat meg legzesfigyelot meg egyebeket, hanem kockaztatod az egeszseguket.


es hogy most mar ugysem tudsz mit tenni? de.

én a helyedben eladnam a hazat es elkoltoznek veluk egy PANELBA, mert ott mindig meleg van es van villany.


(es nem vagyok panellako)

2015. jan. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/174 anonim ***** válasza:
88%

Most adtuk el 13 ezerért a cserépkályhánkat! Nem kellenek milliók. Bár nem értem, hogy tud 10 fokot hűlni a ház, ha éjszaka még megpakolod....

Én nem mondom, hogy költözzetek, nem olyan egyszerű ez, de ha nincsenek lehetőségek, az adottakhoz kell alkalmazkodni. Jelen esetben felkelni. Majd ha lesz jobb, akkor nem kelsz fel. Ennyi.

2015. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/174 A kérdező kommentje:

Most vettem 104 ezerért kandallót!!! Itt szó nem volt olyanról hogy csóró lennék. Ne forgasd ki a szavaimat!


Utolsó te meg akkor nézegesd a neten mennyiért van cserépkályha

2015. jan. 13. 08:05
 69/174 anonim ***** válasza:
69%
Összegezve: Nem baj, hogy a 3 gyerek folyamatosan beteg, a lényeg, hogy anyuka jól aludjon. Felelős gyermekvállalás a mai Magyarországon.
2015. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/174 anonim ***** válasza:
79%
Te mindenkit támadsz? Nem biztos, hogy a neten kell venni cserépkályhát, mint mondtam most adtuk el 13 ezerért. egyébként 15 ezerért vettük, használtan. Nem kell lehurrogni, segítő szándékkal írtam. De tudod mit, mostmár eszembe sincs. Nem szülő az ilyen, vagyis szülő, hisz megszülted..de nem anya, aki nézi, hogy folyton betegek a gyerekek, tudja mitől, de mégis, nehogymár felkeljen éjszaka! Ha meg esetleg valaki akar neki segíteni letámadja. Szegény gyerekeid büszkék lehetnek rád! Hát pihenj sokat, ez a lényeg és keresd a kifogásokat mindenre!
2015. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!