Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet attól betegek a gyerekek...

Lehet attól betegek a gyerekek mert nincs fűtés?

Figyelt kérdés
3 gyerekem folyton beteg és én is. Napközbe 22 fok körül van de éjjel lehül a ház 13 fok körülire. Lehet ez az oka?
2015. jan. 12. 14:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/174 anonim ***** válasza:
61%
3 gyerekre futja, rendes fűtésre meg nem???
2015. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/174 anonim ***** válasza:
36%
ugye tudod hogy ezért el is vehetik a gyerekeid? Mert ez veszélyeztetésnek is minősül. Gondolom ha a gyerekeid felnőnek ők se menjenek látogatni, ha betegen egyedül maradsz, nehogy már áldozatot kelljen hozni érted?
2015. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/174 anonim ***** válasza:
85%

Van rendes fűtésük, csak lusta és keresi a kifogásokat. Egyébként ezért nem vesznek el gyereket. Ez csak az ő szegénységi bizonyítványa, látszik a támadásain.

Másrészt nem értem, most vettek kandallót 104 ezerért. Ha utánajártak volna, akkor nem divatos kandallót vesznek, hanem használtam cserépkályhát.

Egyébként nálunk úgy volt megcsinálva, hogy kivertük a falat, két szoba közé tettük be a kályhát és a másik szobát gyönyörűen felfűtötte a füstcső. Nagyon ontja a meleget. Csak akarni kell a dolgokat.

2015. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/174 anonim ***** válasza:
73%

hosugarzo, biztositek tabla csere se kerul 104 000 ftba.


csoro vagy lusta vagy teljesen mindegy, sajat magaddal vagy ellentmondasba, hol ezt irod hol azt irod.


szamtalan segito valasz hangzott itt el, neked egy sem volt jo, csak tamadsz, mert nem is akarod megoldani a problemat, csak kiirni magadbol.

2015. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/174 anonim ***** válasza:
80%
2015. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/174 anonim ***** válasza:
94%
Hú de jó! Ezt este megmutatom a férjemnek, nekünk nagyon megérné, igaz messze van, dolgozni is kell vele, de nagyon megérné....még akkor is ha Budapest kb 10ezer üzemanyagból jön ki.
2015. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/174 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó adag fánál dobj mellé már marék szenet, majd az tart.
2015. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/174 anonim ***** válasza:
98%

ezek a cserépkályhák mind 20ezer FT alatt vannak, és ezt a 4 db-ot kb 3 perc alatt találtam:


[link]

[link]

[link]

[link]


ha 3 perc alatt ennyit találtam, akkor szerintem fél óra alatt dúskálhatsz a pár 10 ezer Ftos cserépkályhák között. az más kérdés ha nem akarsz, mert nyilván inkább erről van szó. egyik hozzászólásodban az anyagiakra hivatkozol, hogy örülsz hogy házat tudtál venni és nincs pénzed kályhára, bezzeg a szuperanyáknak... a másik hozzászólásodban meg közlöd hogy nem vagy csóró most vettél 100ezerért. nem az a baj, hogy hideg van nálatok, hanem te vagy a baj. idegbeteg vagy, mindenkinek beszólogatsz, nem vagy hajlandó a gyerekeid egészsége miatt felkelni, és egyik kommenteddel ütöd a másikat. direkt provokációként kitetted a kérdést, mert nem érdekeltek a válaszok, viszont alig vártad, hogy visszavághass, hogy fránya panellakók.


üdv egy panellakó.

2015. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/174 anonim ***** válasza:
78%
Lehetnek attól betegek, és igen, rossz anya vagy, akárhány kifogást is keresel.
2015. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/174 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mindamellett a kiskorú veszélyeztetését a törvény bünteti. Sajnálom a gyerekeket.
2015. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!