Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-hetesen 10-szál cigi...

32-hetesen 10-szál cigi naponta? Hasonlo kismamák?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Szegény baba..
2009. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
No komment... :(
2009. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%
Ne máááá. 1-2 szál is sok, de inkább vegyél vissza ha letenni nem is tudod!
2009. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom önigazolás miatt tetted fel a kérdésedet. Azt várod, ugye, hogy ha van itt olyan, aki "veled egy cipőben jár", akkor már nem is olyan rémes ez a napi 10 szál... Hülyeség lenne azt mondani, hogy szokj le, mert nem is az a kérdésed, hogy hogy tudnád letenni a cigit ...
2009. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
54%

Engem is sokkol egy cigis kismama,nem túl egészséges a babának.Bocsi nem nem túl,hanem egyáltalán nem.

20 évvel ezelőtt volt ez "divat",bnőm anyukája képzeld,az első terhessége során nem cigizett,betegg lett a baba,a másodikat végigpöfékelte és barátnőmnek semmi baja nem lett.

Én is azt mondom,hogy vegyél vissza,vagy legalább vegyél olan cigit amiben nincs nikotin.Aluljáróban is kapsz,vmi herbál vagy mi,900ft,de ha már tényleg nem bírod letennni főleg ha eddig nem ment,legalább ezt próbáld ki kérlek.

2009. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
62%
miért vállasz gyereket, ha még leszokni sem tudsz a cigarettárol? hogy számitson rád az életben akármikor ha már most nem tud mert már most rongálod az egészségét. nem vagy anyának való
2009. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
Ahhoz nincs jogod,hogy más egészségét károsítsd! Én is cigiztem,de amióta tudom,hogy babát várok,egy szálat sem,és nem is hiányzik,mivel a babám sokkal fontossabb! Neked nem?
2009. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
76%
Hát bocsi de nem vagy normális, tönkreteszed a saját gyerekedet. Sajnos, a mi családunkban is történt iylen, hogy végig cigiztek a gyerekkel(sajnos mind 2 gyerekével) az egyik koraszülött lett ikrek lettek volda de csak az egyik élte túl, a másik aki idősebb nagyon sok betegséget el kap és sajnos sohasem volt egészséeges és mind a ketten már 11-12 éves koruk óta cigiznek. Ez mind azért mert az anyjuk cigizett velük az egész terhesség alatt. Remélem a te babád egészséges lesz.
2009. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Ha már magadra nem gondolsz, legalább a picire gondolnál!! Nem biztos, hogy rögtön megszületése után látni fogod a nikotin hatását, de évek múlva biztosan.. Arra nem gondoltál, hogy a babád is nikotinfüggő lesz már rögtön születése után..aztán jönnek a légzési nehézségek. Hát, elég felelőtlen az ilyen nő..
2009. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
Undorító amit művelsz. Minek vállal az iylen gyereket??????????
2009. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!