Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok 37 évesen gyereket?

Vállalnátok 37 évesen gyereket?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

(Harmadik gyerek lenne.)


2015. jan. 16. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem,mindenképpen 30 éves kor alatt akartam kétszeres anya lenni.(24,28 éves koromban születtek a fiaim)

A barátnőim 36,37 évesen szültek,látom,hogy már sokszor sok ez a nagy korkülönbség.

Most vagyok 35 éves,és már nem kap el az a furcsa "szeretnék még babát"érzés,amikor piciket látok,mint régebben.Inkább már az foglalkoztat,hogy a kisebbik is szeptemberben iskolás lesz :)!

2015. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia én most töltöm a 38 és igen én is szeretnék még egy babát. Van négy gyerekem már, de új kapcsolatom van és igen bele vágunk egy közösbe. Sajna nagyon nehezen jön össze 8 hónap próbálkozás után sikerült de sajna 12 hetesen megállt a kis szíve. Most vagyunk a 4 hónapba de eddig nem sikerült újra teherbe esnem.De nem adjuk fel....
2015. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, szorítok, hogy minden rendben legyen!


Ui: Sajnos erre járt valaki, aki lepontozott benneteket, pedig nekem minden válasz hasznos! (most pontoztam még csak) :(

2015. jan. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!