Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mi az amit úgy...

Anyukák, mi az amit úgy éreztek, hogy elrontottatok a gyermek nevelésében?

Figyelt kérdés
Amit máshogy csinálnátok.., nem csinálnátok. Köszi,ha írtok.

2015. jan. 22. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevésbé nevelném óvatosra, kicsit túl aggódtam, nem maradt ki emiatt semmiből, mindent hagyok neki, csak szorongva, és többször rászólva és figyelmeztetve mint ami szükséges lett volna. Kevesebbet vitatkoznék előtte az apjával:(:(, tudom, de nem mindig tudja megállni az ember...:( Azt hiszem ezek. Neked mi miatt van lelkiismeret furdalásod?:) Jót tesz, ha itt "beismered"! vagy nem erről van szó?
2015. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat háziasabbra, ügyesebbre nevelném őket. Túl sok mindent megcsinálunk helyettük az apjával.
2015. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs lelkifurdalásom...de pont ez a túlféltés, óvatosság van nálam is. Csak ezért kérdeztem. .. Köszönöm.
2015. jan. 22. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves második! Mit jelent, hogy háziasabbra? Hány éves hogy szerinted nem sikerült elég háziasra a gyermek?

Ezt kérdezem mint gyerek és mint leendő anya. A szüleim is ettől féltek amikor 19évesen külön költöztünk 120 kmre tőlük...attól, hogy otthon lusta az ember lánya megcsinálni a legalapvetőbb dolgokat is (és így utólag nagyon nagyon szégyenlem magam miatta és próbálom bepótolni amikor hazamegyünk!) Amikor különköltöztünk nyugodt szívvel mondhtatom hogy pár hónap alatt minta házvezetőnő lettem. Mert senki nem volt aki ugyan azt a tisztaságot megcsinálja amit otthon láttam! Ugyhogy azt gondolom, hogy akár milyen rumlis is a gyereked, ha otthon rendet lát igényelni fogja és meg fogja magának csinálni!!

A többi választ érdeklődve olvasom...én is alapjába agyonaggódós vagyok! 😞

2015. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Direk ugy neveltem oket, hogy nyugodtan elmondhassak a velemenyuket, a gondolataikat, mert nekem azokat elnyomtak a szuleim.


Egy kicsit felek hogy mi lest, ha tinik lesznek, mert eleg nagyszajuak, ami a szivukon az a szajukon.


De amugy semmit nem bantam meg, orulok hogy ilyen nyiltak.

2015. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!