Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem gondolkodtatok a gyerekete...

Nem gondolkodtatok a gyereketekkel kapcsolatos tetováláson?

Figyelt kérdés
Lassan már szoptatni sem fogok, így teljesülhet azon vágyam, hogy tetováltassak magamra valamit ami a kisfiammal kapcsolatos, csak még azt nem tudom mit. Gondolkodtatok már ilyenen vagy esetleg van ilyen tetkótok?
2010. febr. 8. 16:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is van tetkóm, ugyan nem a gyrekről szól, mert előbb készült de nagyon tetszenek pl: azok ahol a gyerek feje van, tehát portré.Amúgy azt mondod hogy félsz hogy nem lesz élethű.Csak profival, nem egy kis lukba készített vmit csináltassál.Inkább mennyj el a világ végére is de az legyen olyan, hiszen örök.Az interneten tudsz is nézni, azt hiszem a cím: www. tetoválás.lap.hu vagy. vami ilyesmi.

Én oda vissza utaztam autóval 7 órát hogy az csinálja meg aki megfelelő, de ha megnézema tükörbe hát szép is.

A tetoválás nem beteges, csak nem értitek a lényegét, de nem is kell elég ha annak tetszik akinek van.

2010. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Én maximum kezdőbetűket szeretnék, valami kicsi, de cirádás betűtípussal a bokámra.

Mondjuk szerintem ilyen kérdésben azoknak mérvadó a véleménye, akik a tetoválástól mint műfajtól nem zárkóznak el teljesen. Mert nyilván, aki általánosságban nem szereti a tetoválásokat, az erre is azt fogja mondani, hogy nem jó. Ezzel nem azt mondom persze, hogy aki kedveli a tetoválásokat, az mind azt mondja, hogy amit te szeretnél, az jó ötlet, csak szerintem az ő véleméynük mérvadóbb.


Mindenesetre én a kisfiammal kapcsolatban csak betűket szeretnék. Amúgy van egy egész felkaros színes szép tetoválásom :)

2010. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%

16:32:


Beteges? Hát ez LOL. Te meg gondolom dohányzol, piszkálod a fikát az orrodban, eldobálod a szemetet, mekibe jársz, mindenféle cukros üdítőt/chipset etetsz/itatsz a gyerekeddel stb...gondolom ez teljesen rendben van.


Kérdezőnek: Keress olyan tetkós, aki bizonyítottan szépen tetovál portrét, nézz referenciamunkát, kérdezd ki ismerőseid véleményét stb...ha fejér megyei vagy, tudok ajánlani, az enyém nagyon élethű lett, a kislányom megismerte magát :)

2010. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

n kb. 15 éve szeretnék tetoválást. Még szoptatok, így nem aktuális, de már gondolkozom rajta, hogy milyen legyen. A lányaim mellé a férjemet is bele szeretném foglalni valahogyan, plusz még valami az édesapámból (már nem él), minél többet gondolkozom rajta, annál jobban körvonalazódik :) Én nem olyan helyre szeretném, hogy mindenki lássa, inkább valami eldugott helyre.


Utolsónak:

Vittél fényképet és egy az egyben az lett? El tudod küldeni az elérhetőségét?

2010. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

Igen, fényképet küldtem a srácnak E-mailben.


Kinyomtatta, a kontárjait pausz (?) segítségével a hátamra rajzolta. Aztán kinyomtatta színesben és FF-ben, és azok alapján a hátamra másolta. Számomra hihetetlen volt.


Weboldala (remélem nem reklám): [link]


20.000 Ft-ot kért a tetkóért, kb. másféltenyérnyi nagyságú, két és fél órát dolgozott rajta.

2010. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Köszönöm szépen!
2010. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem én is. és a kislányod már nagyobb volt, vagy baba képet tetováltattál? egy nőnek hol nézne ki jól egy ilyen portré? amúgy a férjemmel a házasságkötésünkre tetováltattunk két kezdőbetüt, szóval az már kilőve, hacsak alá nem teszünk egy kis kezdőbetűt :-)
2010. febr. 9. 10:37
 18/26 anonim ***** válasza:
53%

Nincs mit :)


A gyerekem napra pontosan 2.5 éves volt, amikor csináltattam, egy előző esti, friss fényképe alapján (ez most volt októberben).


Nekem mindkét vállam tetovált, csak a lapockámra tudtam csináltatni. Olyan helyre szerettem volna, ahol a bőr legkevésbé torzul később.

2010. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
végülis az még szabad hely nekem is :-)
2010. febr. 9. 12:24
 20/26 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem közönséges,hanem nagyon szép gondolat

A páromnak a jobb válla alatt vagy egy arckép a kisfiúnkról,amin kb: 4 hónapos.

Nekem nagyon tetszik!

19 hós kisfiú anyukája

2010. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!