Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem gondolkodtatok a gyerekete...

Nem gondolkodtatok a gyereketekkel kapcsolatos tetováláson?

Figyelt kérdés
Lassan már szoptatni sem fogok, így teljesülhet azon vágyam, hogy tetováltassak magamra valamit ami a kisfiammal kapcsolatos, csak még azt nem tudom mit. Gondolkodtatok már ilyenen vagy esetleg van ilyen tetkótok?
2010. febr. 8. 16:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%
Páromnak és nekem is van tetkónk.Megbeszéltük,hogy a kisfiunk egyik 6 hós korában fényképész által készített képét magunkra varratjuk majd.Csak 1 kicsit még gyűjtögetni kell:)
2010. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%

Egyet értek azzal aki azt mondta, hogy akik nem szeretik a tetkót azok le szólják az ötletet.Én egyet értek veled.Nekem a vádlimon van már egy tetkóm.Mi is szeretnénk a gyerekekről tetoválást.3 babát tervezünk, a kisfiunk 18 hós, és most 11 hetes vagyok.Én majd akkor akarom amikor meg van mind a 3om.A párom portrékat akar, én inkább olyan tetoválást amiben vagy a keresztnevük, vagy a születési dátumuk van beleszőve.

Nekem se biztos hogy olyan helyen lesz ahol mások láthatják.Azért is mert nem másoknak akarom csináltatni, hanem magamnak.

A férjemről egyenlőre nem akarok tetkót, vagy vele kapcsolatosat, mert igaz 5 éve vagyunk együtt,és imádjuk még mindig egy mást, de a mai világban bármi megtörténhet.Talán majd a 10ik, vagy 15ik házassági évfordulónkra. :)

Szerintem ez egy nagyon szép gesztus, és nagyon szép kifejezése a szeretetnek. :)

2010. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
Én is tervezem, hogy csináltatok egyet! Nekünk még nincs babánk, de tervezzük, ha pedig meglesz, rajtam lesz az arcképe. De nem olyan helyen, ahol mások látják, mert egy idő után nagyon idegesítenének ugyanazok a kérdések a tetkóval kapcsolatban. Én támogatom az ötletedet, hajrá! puszi
2010. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném bevállalni,elég kényes a bőröm,nincs is tetoválásom.Ha lehetne tetkóm,én nem arcot csináltatnék,mert nekem nem tetszenek.Szépek,de akkor inkább a lakásba csináltatnék valami képet,nem a bőrömre.Ettől függetlenül nem bántom,akinek van.
2010. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább eltávolítattni szeretném most már véglegesen.

Már én sem szoptatok, még 2 kezelés és eltűnik:)

Jól gondoljátok meg, hova tetováltattok!

2010. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%

Beteges???? Ezt nem értem, hogy miért beteges.

A férjem egyik vádliján az egyik, a másik vádliján a másik gyerek neve lesz, persze szép cirádás betűkkel.

Mellesleg az egyik barátnőm kislánya képe is rajta van az apja lábán, és ő is megismeri magát. Iszonyú édes, ahogyan simogatja és puszilgatja.

Ha szeretnél, csináltasd meg!

2010. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!