Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos szülők! Tisztában...

Lányos szülők! Tisztában vagytok vele, hogy kik is valójában a ti kicsi hercegnőtök?

Figyelt kérdés

"te budos qurva paraszt", "te f.s zfej" "nőgyűlölő m*rha"


Csak néhány idézet a fiatal lányok által küldött üzenetekből!

A legdurvábbakat beírni sem tudom, mert végig csillagokat kellene írnom!


Tényleg ezek közül az ifjú hölgyek közül kellene feleséget választaniuk a mai fiatalembereknek?



2015. jan. 26. 13:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az üzenet, amire ez a válasz érkezett?
2015. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de én kíváncsi lennék, mire írták ezeket a fiatal lányok. Egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy főnyeremény az a fiatalember, akire illik a "nőgyűlölő m*rha" vagy a többi kifejezés.
2015. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Egy kérdésben a fiatal nők főző tudományát firtattam.
2015. jan. 26. 13:54
 4/38 anonim ***** válasza:
82%

És neked miért jó állandóan a nűkkel foglalkozni, hogy mennyire tudnak főzni, vagy hogy mit szólnának a szülei?

Talán sajnálod és irigy vagy, hogy őket így is szeretik?

Úgy gondolod, hogy te most szent vagy itt?

Ha tényleg az lennél, akkor nem kötözködnél itt másokról..

:)

Szerintem inkább menj, és főzz, vagy viselkedj jól, ahogy a szüleidnek jól esne.. :D

2015. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
2015. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%

Akkor jó, tudod, hogy nem őket kell választanod.:D :D

Nem minden fiatal lány ilyen ordenáré, azért azt biztos te is tudod.

2015. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudod, hogy kik válaszoltak?

Lehet, hogy unatkozó tinifiúk voltak :)

2015. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

Hidd el, hogy nem mindenki ilyen.

Van, aki még tisztességes és nem itt éli ki magát, és tudja moderálni a szavait.

2015. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
73%

Remélem tisztában vagy vele, hogy ezt az oldalt a magyar fiatal nők max 20%-a látogatja. Abból pedig pár kommentelt csak a kérdésedhez, sőt lehet, hogy valamelyik férfi volt, csak trollkodott.

Felelőtlenség pár kommentből messzemenő következtetéseket levonni. A fiatal hölgyek között is ugyanannyi normális és bunkó van mint a fiatal urak vagy idősek közt.

Azon kéne inkább elgondolkodnod h miért csak a bunkókat vonzod?! Ezen változtass, ne itt szidd a többi embert.

2015. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%

Zsák a foltját majd megtalálja.


Ha egy nő így válaszol BÁRMILYEN provokatív kérdésre, azzal magát minősíti. De semmi gond, bőven akadni fog hozzáillő férfi. Néha az az érzésem pont annak kell majd többet keresnie (akár férfi, akár nő), akitől idegen a fenti stílus.

2015. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!