Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos szülők! Tisztában...

Lányos szülők! Tisztában vagytok vele, hogy kik is valójában a ti kicsi hercegnőtök?

Figyelt kérdés

"te budos qurva paraszt", "te f.s zfej" "nőgyűlölő m*rha"


Csak néhány idézet a fiatal lányok által küldött üzenetekből!

A legdurvábbakat beírni sem tudom, mert végig csillagokat kellene írnom!


Tényleg ezek közül az ifjú hölgyek közül kellene feleséget választaniuk a mai fiatalembereknek?



2015. jan. 26. 13:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ó ugyan, annyira naív vagy. Emberekkel foglalkozom nap mint nap, pontosan tudom, hogy nagyon is érdekes ki mire vágyik, nem hiába vannak több milliós PI tesztek. De mind1 is, túl buta vagy hogy felfogd.
2015. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
16%
31, jól van sértegesd logikával/funcionalitással / butasággal stb azokat a szerencsétlen embereket, akikkel "foglalkozol", vagy a kedves nőági felmenőidet, engem hagyj ki, mert otromba dolog.
2015. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Az igazság néha fáj.
2015. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ebben megegyezhettünk. Ezért nem bírod elviselni, hogy a tetves vágyaid SENKIT sem érdekelnek (rajtad kívül).
2015. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Mond ezt a főnökömnek, aki most azon pörög, hogy minél jobban érezzem magam itt és tartsak ki. Mond ezt a barátnőmnek aki egész éjszaka fent lesz velem és tanul, mert szeretnék letenni valamit. Soroljam még, hogy kik figyelnek a TETVES vágyaimra?
2015. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

The_girl


Jah és btw, te ngyon messze vagy az igazi nőtől. Maximum egy cseléd senki vagy.

2015. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én cseléd és senki? :D Már többre vittem az életben mint te. Soha nem is voltam és nem is leszek cseléd. Hidd el, nem senkiként jegyeznek sok helyen ;)
2015. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért fáj nektek, hogy valaki nem abban látja a jövőjét hogy konyhában robotoljon, hanem karriert épít, diplomát szerezz, kapcsolatokat épít és megbecsült sikeres ember lesz.
2015. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!