Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom szerint felesleges lesz...

Párom szerint felesleges lesz bejönnie a kórházba, ha majd szülök. Azt mondta, ha meglesz a kicsi akkor majd meglátogat minket. Most erre mit szóljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
82%
Brrr...a volt férjem sem jött be...nem értem az ilyen embereket :S Nekem nagyon rosszul esett,hisz nem csak az én gyerekem.
2013. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
73%
Utálom az ilyen hozzáállást, mellesleg ő is rengeteget veszít vele.
2013. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
89%

Szegény... megértem, hogy rosszul esik.


Mondd el neki, hogy te arra számítottál, hogy ott lesz veled. És hogy ez nagyon jól esne, tegye meg érted.

2013. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nem akar ott ülni amíg meg nem szülök. Amúgy, ha este visz be a mentő akkor nem tudna mivel hazajönni a rossz buszközlekedés miatt.
2013. dec. 2. 21:45
 5/84 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy majd ott fogja várni a szülőszoba előtt, hogy megláthassa a babát. De ő nem így tervezi.
2013. dec. 2. 21:50
 6/84 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez eléggé bántó, te ott szenvedsz majd egyedül ő meg odalesz, hogy nem tud hazajutni? Ez gáz, ha a gyerek összehozásánál ott volt, akkor illene a születésnél is ott lenni. Ő az apja, nem egy távoli rokon! Ha esetleg nem bírja a látványt és nem közvetlen melletted lesz, akkor is az a minimum, hogy a folyosón izguljon, amíg szülsz.
2013. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
19%
Miért kellene ott lenni neki? Ez csak újabban lett divat,hogy a nők azt akarják, hogy a férjük is ott legyen a szülésnél? Ha nem akar, akkor nem szabad erőltetni. Van férfi, aki ez után megundorodik a feleségétől és többé nem szexel vele.
2013. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
18%
Ez csak egyet jelent. Nem akart gyereket.
2013. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 7-es, nem a szülőszobába nem akar bemenni, hanem a kórház felé se néz.
2013. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
89%

Nincs azzal baj, ha szerinte felesleges...de értse meg, hgy szerinted pedig nem az, és támogasson téged ( legalább lelkileg,ogytudod tt van)


Én is szeretném ha majd a párom mellettem lenne, ezt pedig a gyerekvállalás felmerülésekor el is mondtam, sőt azt is, hogy a képesnek érzi magát rá, akkor szeretném ha bejönne velem a szülőszobára.

A gyerekválallásra még 1-2 évet várunk, de valahogy mgis isztáztuk.

Nem hiszem,mhogy ezek után valaha is azt mondaná, hogy " felesleges bejönnie" ha önmagatól úgy is érezné, hiszen tudja,higy nekem fontos...


Ez a furcsa, hogy nem tudja az igényeidet?

Mert pl anyukám saját maga küldte haza apukámat anno..ő nem akarta,hogy abban a helyzetben lássa...apu is inkább elment leinni magát izgalmában...

De ha anyu azt akarta volna hogy maradjon, akkor marad

2013. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!