Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos szülők! Tisztában...

Lányos szülők! Tisztában vagytok vele, hogy kik is valójában a ti kicsi hercegnőtök?

Figyelt kérdés

"te budos qurva paraszt", "te f.s zfej" "nőgyűlölő m*rha"


Csak néhány idézet a fiatal lányok által küldött üzenetekből!

A legdurvábbakat beírni sem tudom, mert végig csillagokat kellene írnom!


Tényleg ezek közül az ifjú hölgyek közül kellene feleséget választaniuk a mai fiatalembereknek?



2015. jan. 26. 13:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

"17Férfi szájából is pontosan "

-igen, igazad van, de itt most konkréten a lányokról van szó. (15)

2015. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól tudok sütni-főzni!Nem kéne általánosítani még ha a lányok egy része ilyen akkor sem!15/l
2015. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
87%

Én látom a kérdezőt, egy fiús anyuka, feltehetően anyuci pici fiacskája című történet egyik főhőse, akinek a fia éppen egy ilyen kicsi hercegnő miatt készül elköltözni anyuka szoknyája széléről:)

Tényleg nem szép az ordenárén beszélő nő, de ugyanolyan taszító ez férfiaktól is.

Egy kalap alá venni mindenkit ostobaság, nem kell feltétlen ordenáré nőszemélyt választani, bőven van normális is.

Én pl. 26 éves vagyok, főzni, sütni is tudok, gyerekem is van kettő. Bár engem már nem lehet választani:D

2015. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
23-as nem értetted meg a problémát, a kérdező írt valamit amire undorító privekkel rohamozták. Ehhez nem kell anya hülyefiának lenni. De vádaskodni, rágalmazni egyszerűbb, mint megérteni a problémát,ez igaz.
2015. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
kedves kérdező én spec 26 évesen mikor férjhez mentem nem tudtam főzni de volt szakács könyvem ,internet,és pl emlékeztem apukám hogy csinálta a fasirtot igy tudtam fasirtot csinálni,és lás csodát tudok főzni ,mosni,takaritani,sütni ,mindenki megtud tanulni főzni aki akar .
2015. jan. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Kaptam egy privit a kérdezőtől 'sukartsavo" néven, miszerint ő egy igazi nő és az ilyenek miatt mint mi kell szégyenkeznie az igazi nőknek.

Itt is megválaszolom neki, hogy még mindig sajnálom, hogy az életében a kiteljesedést csak abban látha, hogy főz, moss, gyereket nevel. Én ennél többre vágyom.

2015. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
és azt honnan tudod, hogy a kérdezőtől kaptad?
2015. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
"Én ennél többre vágyom." és ez szerinted -rajtad kívül- kit érdekel:D:D
2015. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Iagazd van, lehet hogy fals következtetést vontam le, lehet hogy nem a kérdező volt.

Kérlek, ne legyél már olyan buta, hogy egy olyan oldalon ahol mások véleményét kérik, olyat írsz, hogy ez kit érdekel. Ha nem érted a dolgok funkcionalitását, menj vissza a konyhába és ott kamatoztasd a tudásod, mert a logikához nem értesz.

Btw, ha úgy van főzök és nincs is vele bajom, de nem az az élet célom, hogy a konhyában raboskodó cseléd legyek.

2015. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

29 a kérdező férfi, ez elég egyértelmű.

"Én ennél többre vágyom." -ez nem érdekel sem itt, sem máshol senkit, csak kizárólag téged. Jobb ha megtudod, ez a valóság.

2015. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!