Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lemondhatok a gyerekről?

Lemondhatok a gyerekről?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, nem szedhetek fogi gátlót tehát a páromnak kell védekeznie, az exemmel ez ment egy év alatt sose lettem terhes.

A mostani páromban most csalódtam másodszor, mondtam hogy nem tudok így védekezni, tehát vigyázzon rám, és mégis másodszor vagyok terhes fél! év alatt, az elsőt nem tartottuk meg, most viszont kijelentette hogy akarja, és el is mondta mindenkinek. Mindenki támogat és tökre örül, és mindenki azt mondja hogy csak a hormonok miatt vagyok ilyen.

Egyedül nem tudnám eltartani a gyereket, viszont nem akarok kiszolgáltatott lenni neki amíg a kicsi nem annyi idős hogy ismét dolgozhassak.

Lassan úgy vagyok vele, hogy ő akarta ezt az egészet, tudta hogy nem akarok még gyereket, és azt is hogy nem védekezhetek.

Nem akarok vele élni, nem hiszem hogy ezt rendbe lehet hozni. Le mondhatok valahogy arról a kicsiről, van ilyen nyilatkozat?

Illetve hasonló cipőben mit tennétek?


2015. febr. 1. 14:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ha jól értem, mindenféle védekezés nélkül voltatok együtt?
2015. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántásból de elvetettél egy gyereket, a felelőtlenség miatt. Nem tanultál belőle ugyanúgy csináltál mindent, gumiról nem hallottál még, vagy arról hogy nem szexelek ész nélkül? Igen le lehet mondani a gyerekről és akkor megszűnnek a szülői jogaid.
2015. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
64%

azaz érzése, hogy megszakítással "védekeztetek" - tudod az, hogy előző párodtól nem lettél terhes ilyen védekezés mellet, örülj, neki, mert baromi nagy szerencséd volt! Tehát nem biztos hogy direkt csinálta, ugyanis az előváladék is tartalmaz ondót... (ezt komolyan nem tudtad???) ha nem szereted, miért vagy még vele? hogy eshettél megint teherbe? csak azért megutálni valakit mert teherbe ejtett... hát... erre inkább nem mondok semmit :)

te tudod mit csinálsz, de ha neked nem kell a baba, igen, van olyan lemondónyilatkozat hogy az apa neveli a gyereket, a gyámügyre kell bemenni szülés után és ott lemondani róla az apa javára...

2015. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Nem tisztáztam hogy óvszerrel védekeztünk, illetve a terhesség megszakítás óta, nem igazán szerettem ha óvszerrel is de bennem megy el
2015. febr. 1. 14:24
 5/62 anonim ***** válasza:
70%
Most akkor használtatok óvszert vagy nem?!
2015. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

IGEN!

Minden egyes alkalommal használtunk mert ragaszkodtam hozzá, pont mint az előző párommal, akinél sosem szakadt el amit vett.

ÉS igen haragszom rá emiatt mert nem hittem hogy olyan felelőtlen hogy nem tud normális gumit venni vagy szólni ha elszakad! Plusz ott van az is hogy egyszer már teherbe estem és bár ott volt mellettem mégis szinte egyedül kellett végigcsinálnom mert nem hagyott ott se választást. Plusz az hogy most mindenkinek elmondta anélkül hogy megbeszélte volna velem az szerintem plusz csepp abban a pohárban

2015. febr. 1. 14:31
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?
2015. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

hhh

Egy éve vagyunk együtt én 22 ő 26.

Ő dolgozik én egyetemista idén végzek

Lakása van havi 25-ös törlesztővel, normál fizetése havi kb 130 nettóval. Igen lehet erre gyereket vállalni főleg úgy hogy bár munkám nincs ami gyedet adna de egyetem miatt járna az is, plusz van megtakarításom.

DE leszögezném hogy nem az a kérdés hogy megtartsam e nem e, vagy hogy vállalhatjuk a gyereket stb

A probléma az hogy NEM akartam gyereket, hogy közölte mindenkivel NÉLKÜLEM, hogy egyedül NEM tudom ellátni a gyereket, hogy NEM bízok emiatt a páromban, és hogy ezek miatt megromlott a kapcsolatunk amit NEM akarok tovább mentegetni, mert azok után hogy terhes lettem ismét úgy érzem hiba volt újra kezdeni az ab után.

2015. febr. 1. 14:49
 9/62 A kérdező kommentje:
szóval válaszolna valaki arra végre hogy ő mit csinálna, élne vele amíg nem állhat saját lábra, vagy lemondana a gyerekről, hogy lemondhatok e róla, hogy a dühömet tényleg csak a hormonok okozzák stb stb stb
2015. febr. 1. 14:51
 10/62 anonim ***** válasza:

A szakadt gumit nem kell bejelenteni, elég egyértelmü, ha szex után folyik belőled a sperma. Akkor pedig irány eseményutániért.

Azt meg ne mi mondjuk meg neked, hogy lemondhatsz-e róla...a te tested, a te lelkiismereted.

2015. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!