Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lemondhatok a gyerekről?

Lemondhatok a gyerekről?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, nem szedhetek fogi gátlót tehát a páromnak kell védekeznie, az exemmel ez ment egy év alatt sose lettem terhes.

A mostani páromban most csalódtam másodszor, mondtam hogy nem tudok így védekezni, tehát vigyázzon rám, és mégis másodszor vagyok terhes fél! év alatt, az elsőt nem tartottuk meg, most viszont kijelentette hogy akarja, és el is mondta mindenkinek. Mindenki támogat és tökre örül, és mindenki azt mondja hogy csak a hormonok miatt vagyok ilyen.

Egyedül nem tudnám eltartani a gyereket, viszont nem akarok kiszolgáltatott lenni neki amíg a kicsi nem annyi idős hogy ismét dolgozhassak.

Lassan úgy vagyok vele, hogy ő akarta ezt az egészet, tudta hogy nem akarok még gyereket, és azt is hogy nem védekezhetek.

Nem akarok vele élni, nem hiszem hogy ezt rendbe lehet hozni. Le mondhatok valahogy arról a kicsiről, van ilyen nyilatkozat?

Illetve hasonló cipőben mit tennétek?


2015. febr. 1. 14:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

Most mitől jobb a helyzeted?


Amúgy szerintem fogadd el, hogy lesz egy kisbabád, akit fel fogsz nevelni. Térjünk vissza a kérdésre fél év múlva.

2015. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

komolyan leakadnál arról hogy rámerőltesd hogy felelőtlenül védekeztem?? tudom hogy neked attól könnyebb lenne mert elítélhetnél, de képzeld spirált nem szült nőnek nem rak fel az orvosom!

Kimerítettük a védekezésbeli problémáidat végre??

Ja és nem elköttetni se köttethetem magam! Egyéb amit szerinted nem vettem figyelembe védekezésnél??

2015. febr. 1. 17:43
 33/62 A kérdező kommentje:
hogyhogy mitől jobb a helyzetem?
2015. febr. 1. 17:44
 34/62 anonim ***** válasza:
52%

Részemről ennyi.

Szép estét!

2015. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Neked is szép estét, köszönöm a részvételedet....
2015. febr. 1. 17:46
 36/62 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy te mindent megtettél azzal, hogy a pasival gumit húzattál...nem. Figyelhetted volna a peteérésedet, és a termékeny napokon nem kellett volna szexelni. Te SEMMIT nem tettél, csak másra hárítod a felelősséget. Másrészt, ott lett volna az eseményutáni tabletta is, mert kizárt, hogy ne tűnne fel a szakadt gumi.
2015. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Taps taps taps.

Akkor legyek felelőtlen. Most hogy beismertem hogy alkalmatlan vagyok anyának, meg mindent amit csak akartok így válaszolnátok ÉRDEMILEG is a kérdésre?

lemondhatok róla ott hagyhatom az apjának? ha igen hogyan tehetem?

2015. febr. 1. 18:04
 38/62 anonim ***** válasza:
Védekezés ide, védekezés oda, hülyék voltatok-MINDKETTEN! Most nem ez a lényeg. Akármi is van, brutális dolog lenne örökbe adni úgy, hogy a papa meg ragaszkodna hozzá. Szinte elszakítod tőle a gyereket.Mondj el róla a papa javára, vagy vetesd el. A kapcsolatnak meg már lőttek-gondolom tudod!
2015. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM!

Igen ezt szeretném de nem tudom hogyan kell elintézni, tudnál segíteni?

2015. febr. 1. 18:07
 40/62 anonim ***** válasza:
Én első körben gyámügyre mennék, ott biztos tudnak segíteni. Arra viszont számíts, jogy a gyerektartást fizetned kell, még akkor is, ha lemondasz a babáról.
2015. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!