Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves kislányom fogai szuvaso...

3 éves kislányom fogai szuvasodnak, mi lenne a megoldás, hogy ne romoljanak tovább? Nem szokott cukros üdítőt inni, túlzott mértékben édességet enni, és mégis. Több őrlő foga is szuvasodik.

Figyelt kérdés
Itt az sztkban, de még magánban sem foglalkoznak tejfoggal, mondván, hogy úgyis kiesik. De addig még évek vannak, és ha ilyen ütemű marad a romlás, addigra már nem lesz foga se, csak a csonk.Nagyon elkeseredtem, hogy romlanak, és még jobban, hogy nem segít egy orvos sem, hogy megállítsuk a folyamatot. Nem akarom, hogy emiatt csúfolják majd az oviban.
2015. febr. 5. 21:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az elmex fogkrémből van gyerekeknek való is? A gélt úgy olvastam, hogy 6 éves kor alatt nem szabad. :(

Megvennék én bármit, amire azt mondják, hogy jó, de ne legyen csúnya fogsora a gyerekemnek. :(

Itt nálunk tulajdonképp mindenki carik mindenre, nincsenek a helyzet magaslatán. (A gyerekosztály főorvosa pl a kisebbik lányomat, aki akkor volt 9 hónapos, félre diagnosztizálta, egy kéz láb száj vírusra felírta a rectodelt kúpot. Még jó, hogy nem volt az ügyeletes patikában, és hétfőn elvittem a mi dokinkhoz... )

2015. febr. 6. 10:17
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az Elmex gyerekfogkrém 6 éves korig. Úgy nagyjából mindenhol kapható (Tesco, Spar, Müller, Rossmann, DM).

A gélt nem használhatjátok.

2015. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!