Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » István kórház koraszülött baba?

István kórház koraszülött baba?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne hogy ha az István kórházhoz tartozik valaki mármint az orvosa ott van de a gyerek koraszülött lesz akkor meg tudja ott szülni?
2015. febr. 6. 15:10
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A kismamának is mondtam amit irtatok . :)


Remélem minden rendben lesz és nincsenek életveszélyben!!


Elvileg március 5.-ére van kiírva.


De meglátjuk mi lesz egyenlőre bent van és azt mondták már bent is marad. Már csak a babával jön haza!

2015. febr. 6. 15:50
 12/29 anonim ***** válasza:
Minden jót kívánunk Nekik az biztos :)
2015. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A mi helyzetünk picit másabb, de annyiban hasonlít, hogy nálam a 36. héten hirtelen folyt el a magzatvíz, rá egy órára jöttek is a fájások, tehát beindult a szülés. Én megkérdeztem a dokim, hogy akkor mi van most, kell-e másik kórház ahol van PIC. Azt mondta, hogy nem kell, 36 hetesen már elég fejlett a baba ahhoz, hogy valószínűleg ne kerüljön le a PIC-re. Másnap megszületett a fiam, de Ő a 36. héthez képest elég jó súlyban volt, 3460 grammal és 55 cm-el jött a világra. Ilyenkor a tüdő már elég érett, nem volt gondja, rendesen lélegzett. Amiből látható volt, hogy korábban jött, a bőre, ami alá nem rakódott még elég zsír, illetve a körmei nem nőttek ki rendesen. Ha nálatok 32-33 hetesnek számítják a babát, már akkor sem lesz semmi gond, mert elég érettek már. A 2000 gramm nem rossz súlynak. Szerintem nem lesz benn sokat a kórházban, ha nem lesznek komplikációk. Minden jót!
2015. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
7-es! Nem bántás, de egy picit butaságot írtál. 36 hetesen már kifejlődött a tüdő, csak gyarapodni szoktak már a babák és erősödni. :)
2015. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem a koraszülött fiamat. A lehető legjobb helyen van!
2015. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!


A sogórnőm 36.hetet kezdte ma. Csak a méretei alapján mondták h ez a súly 32-33 hetesnek felel meg.


Azt mondták innen már csak babával megy haza.


Remélem minden rendben lesz . Majd megírom nektek!

2015. febr. 6. 21:52
 17/29 anonim ***** válasza:
tényleg jó helyen van ,jobb mint ha az istvánbol kéne koraszülöt mentövel átvini a klinikára .
2015. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

sziasztok


Tegnap spontán beindult este a szülés. korházba volt még természetesen a kismama.


De belekakilt a magzatvízbe igy azonnali császár lett.

sajnos elég sok minden volt este végül átkerült a baba az I. gyerekklinikára ahol hűtést kap , mert mint kderült a tüdejébe kakis magzatvíz került :( és oxigénhiányal született :(

Holnap lesz MRI vizsgálat a babánál. :(


Kismama jól van csak nagyon rossz h nem láthatta a lányát! Mi meg be se mehetünk a zárlat miatt :(

2015. febr. 12. 17:17
 19/29 anonim ***** válasza:
Szegény babácska, szegény sógornőd, szegény ti. Remélem azért jó vége lesz ennek a szörnyűségnek, drukkolok nektek, majd írd meg, hogy vannak. Végül mekkora súllyal született a baba?
2015. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

rendben :) mindeképp megírom.


2750 gr 52 cm :)

2015. febr. 12. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!