Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményed arról,...

Mi lenne a véleményed arról, ha anyósod (nyugdijas, egyedül él, férje meghalt) a szomszédban lakna, és se ö se a férjed soha semmit nem segitenének a gyerek felügyeletében?

Figyelt kérdés
ö lenne az egyetlen rokonod, és soha egyszer nem kérdezte volna meg hogy vigyázzon e a gyerekedre egy órát, ha pl. neked hivatalos ügyet kéne intézned, valamint férjed ugyanugy mint a nagymama, semmit nem segitene, tehát minden egyedül rád szakadna, és ök ketten ezt végignéznék?
2015. febr. 14. 09:00
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
52%

Ha a gyereked sem a kocsiban, sem a hordozóban nem marad meg, akkor nagyon elrontottad a nevelését. Talán anyósod is ezért nem vállalja, mert nem bír vele. Egy idősebb nem tud már egy kisgyerek után szaladgálni.

Az én gyerekeim is szerettek a játszószőnyegen lenni, vagy nagyobb korukban menni. De ha nem értem rá rájuk figyelni, akkor maradtak a járókában vagy az ágyukban. Nem az történt, amit ők akartak, hanem, amit én.

Soha nem volt sem az utcán, sem máshol olyan, hogy nem maradtak nyugton és ordítottak.

2015. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
nekem meg ha ilyen felesegem lenne mint te mar reg megfolytottam volna....szerintem fordulj pszichiaterhez!sajnalom hogy nektek a kölcsönös segitsegnyujtas nem alap a csaladotokban...itt sertegettek engem?ennyire futja?nagyon sajnalom hogy ebböl all nektek az elet masokat bantani szidni....ha ilyen eletem lenne mint nektek hogy ez okoz örömet haaat...radöbbentettetek hogy nagyon nagyon boldog az eletem a tietekhez kepest!köszönöm nektek !ja es reszvetem a csaladodnak egy ilyen anyaval egy elet??bele se merek gondolni milyen szörnyü eletük van egy beteg emberrel..
2015. febr. 14. 17:55
 43/57 A kérdező kommentje:
ja egy 10 honapos gyereket megnevelni?es hogyan?megmagyarazod neki hogy most nem szabad es ö majd megerti....jaj te meg a tökeletes anyuci kategoria vagy,aki azt gondolja,a gyerek mar ujszülött korban megnevelhetö!csak ugy tudnam megnevelni ha hagynam bömbölni ...gondolom te ezt tetted....na kellett nekem idejönni erre az oldalra...sikerült jol nekem esni...mert ugye mar a 10 honaposomat is rosszul neveltem....hat ez egy vicc.nevetsegesek vagytok komolyan
2015. febr. 14. 17:59
 44/57 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, volt régen egy olyan kérésed, hogy: Ki találta ki azt a hülyeséget, hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond? Kísérteties a hasonlóság...
2015. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
40%
Egy helyesírás könyvet nem ártana lapozgatnod. Hiába háborogsz, a te hibád hogy a 10 hóbaposoddal nem tudsz sehova elmenni. De engem nem érdekel. Irogasd folyamatosan ugyanazt, szidd anyóst hátha jobb lesz, te szerencsétlen.
2015. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
39%
olvass már vissza, ha egyáltalán erre képes vagy. Tanácsokat adtunk neked, de neked csak az kell, hogy a nyomorult anyósszidásodban mindenki részt vegyen: Nyávogás, bénázás, hibáztatás, sértegetés, minden van a tarsolyodban. Képzeld, az én párom segít. Sőt, nem hogy segít, hanem együtt nevelünk gyereket. Tudod, van ahol ez így megy. Bár honnan tudnád. Szóval jöhetsz itt azzal, hogy már örülsz, milyen jó családod van :))) hét vicce...
2015. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
75%
Az apukára kellene jobban számítani, nem?
2015. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, nem jogos a panaszod. Gyereket szültél egy olyan pasinak, aki nem akar részt venni a saját gyereke nevelésében, gondozásában. Akkor ki a hüülye?


Azt írod, kegyetlen világban élünk, ahol normális, ha rokonok nem segítenek. Nem, kérdező, én nem érzem magam egy kegyetlen világban, pedig nekünk sincs segítségünk, semmilyen! Csak én és a férjem. De mi folyamatosan azon vagyunk, h megoldjuk a problémáinkat, nem azzal foglalkozunk, h anyós tévét néz-e vagy mosogat. Ha tévézik, egészségére. Az ő nyugdíjas évei, azzal tölti, amivel szeretné, nincs elvárásunk felé.


Kicsit tanulatlannak tűnsz, így nem is csodálkozom a sok butaságon, amit összehordasz.

2015. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
48 as szerintem te 8 altalanossal rendelkezel de lehet meg annyival se akkora butasagokat irsz...amugy jogasz vagyok.....:):)de sietek mert a gyerekem rajtam ugral azert irok igy.....:):)na akkor megint kövezzetek meg erte....jöjjön a mocsok szidjatok......:):)komolyan mar elvezem is....mekkora pszichopatak vagytok....tamadjatok 20 an egy emberre azt hiszitek ettöl jobbak lesztek?mi lesz a következö?ha tehetnem most leköpnelek titeteket a szenetekbe...most igy virtulaisan megtettem...törlöm a kerdest...szevasztok buta paraszt anyukak ezzel magatokat minösititek...nem vesztitek eszre?????
2015. febr. 14. 20:28
 50/57 anonim ***** válasza:
75%
Te jogász vagy ezzel a stílussal? Ba ne mondd már. Inkább a tükör előtt köpködjél, az hatásosabb és ne el idegorvoshoz, mert nem normális, ahogy a problémákhoz hozzáállsz. Remélem nem törlöd a kérdést mert én nagyon jót szórakozom rajtad.
2015. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!