Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, amit nagyon nehezen...

Mi az, amit nagyon nehezen viselsz el/fogadsz el a gyerekedben? És hogy tudsz ezzel megbirkózni, együttélni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Hogy 3,5 évesen kínszenvedés az evés.

Remélem kinövi.

2015. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
A legnagyobb (15 éves) borzasztó lusta, a középső (12 éves), nagyon rendetlen, a legkisebb (6 éves) nagyon hamar ráun mindenre. Talán ezek:) Eme dolgokkal azért együtt lehet élni.
2015. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Azt, ha veszekednek, verekednek, rivalizálnak, szidják egymást (három kisfiú).

Nagyon mérges vagyok ilyenkor, sokszor kiakadok és kiabálok.

Aztán ha lenyugodtam, esti mese gyanánt olyanokat mondok nekik, hogy mi mennyire szerettük egymást a bátyámmal, meg a férjem is az öccsével, mindig kiálltunk egymásért, stb. (ez igaz is), miket játszottunk, együtt buliztunk és hasonlókat.

S persze nagyon megdicsérem őket, ha rendesek egymással, hangot adok annak is, ha spontán megpuszilják egymást, vagy ha a a nagyok hajlandóak játszani a kicsivel, megnevettetik, akkor mondom, hogy na ez most milyen szép dolog volt...

2015. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

A 13,5 évesem lusta. Borzasztóokos, felnőtteket megszégyenítő módon tájékozott, és újabban gyűjti a hármasokat.

A férjemmel mindketten okos és szorgalmas diákok voltak. Emellett még rendetlen is, kaotikus a szobája.

2015. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a rejtélyek...

kijön egy piros folt az arcán, kiütés féle, 1 óra és nincs ott


meg amior tele van csípéssel, vagy kiütéssel,talán bolha..

legutóbb is kaptuk mamától(kutya,macska..)1 hónapig mostam mindent ecettel (ruhákat, bútorokat, padlót)meg irtóztam, magyüzemben ment a mosógép, meg a vasalás.


vagy pont hó végén van betegség


szóval amikor nem lehet nyugalomban élni


hogy élek vele? folyamatos küzdelem, harc, adrenalin, stressz

2015. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
neked kérdező?
2015. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

A felnőtteket megszégyenítő szagú végtermékét :)

Egyébként az átlaghoz képest rettentően könnyen kezelhető baba (9 hónapos), egyáltalán nem fáraszt el bennünket.


Az érzékeny szaglásom és a nagyon büdös produktum problémáját pedig megoldottam azzal, hogy vettem egy sebészmaszkot és abban végzem a műveletet. Hátránya: rájött, hogy ha belemarkol, akkor meg tudja húzni, majd elengedve visszacsapja az arcomba. Neki nagyon vicces, nekem kissé fáj :)

2015. febr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

3,5 éves fiammal az a legnehezebb, hogy matricagyerek (ezt a szót itt tanultam). Egy lépést sem tudok tenni nélküle. A legszeretetreméltóbb tulajdonsága ugyanez:-)


A lányom már 12 évesen úgy gondolta, ő mindent jobban tud nálam. Most 16, és újra én vagyok az okosabb:-)

2015. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
A stilusat. Nagyon nem szeretem az olyan "odamondos" embereket, a lanyom meg nagyon ilyen. Ex anyos ilyen, tuti hogy az o termeszetet orokolte. Hiaba mondom, hogy figyeljen oda, hogy igy nem beszélünk..
2015. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
7 éves lesz,és nagyon türelmetlen.Mindig minden azonnal kell.Az meg,hogy állandó közlés kényszere van,szintén kiborít.Az is mindegy,hogy éppen beszélgetek valakivel.Évek óta tanítjuk,mondjuk Neki,de mintha a falnak beszélnénk.Középső gyerek,se a nagyobb,se a kicsi nem ilyen.
2015. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!