Hogyan lehet megbirkozni azzal ha nem sikerul teherbeesni?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor volt gyulladasos problemam es meg most is van. A teherbeeses nem sikerul. Van olyan orvos aki sikeresen ki tud kezelni ezekbol a gondokbol ?Volt kozuletek aki ilyen problemakkal kuzdott?
2014. aug. 10. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem milyen gyulladásod van? Esetleg valami más betegség?


Nekem is folyamatos gyulladás van, már 7 éve .. Semmit nem csinálnak velem .. Azt mondták nekem, hogy sose fog elmúlni, milyen kedvesek. Nekem közbe kettőzött méhem is van.

2014. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen huvelygyulladasi gondjaim vannak. Mostanaban a vesem korul is faj meg vizszeru folyasom van neha a hasam is szur. Remelem hogy most nem valami petefeszekgyulladas vagy hasonlo bar gondolom akkor lazam lenne.
2014. aug. 10. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondta orvos hogy addig jó ha nincs láz, ha láz lenne azonnal kórház, bár lehet nálam más a kettőzött méh-vel és az 1 vesémmel.


Nekem is szokott szúrni.

Én sem estem még teherbe, igaz csak 5 hónapja. De nekem elvileg nehezebb is.


Ezzel voltál már orvosnál ezzel?

2014. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg a teherbeesesi gondokkal nem mivel a gyulladas sokszor visszajon igy felek hogy valami bajt okozna ha esetleg terhes lennek.
2014. aug. 11. 07:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj el, és beszélj az orvossal.


Mond hogy babát akarsz de van a gyulladásod, vagy akkor segítsen hogy elmúljon.

2014. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz a teherbeesés miatt is.
2014. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed ne kezel megfelelően az orvos, válts! Nehéz megbírkózni a sikertelenséggel, de nem szabad csüggedni, harcolni kell, s meg lesz az eredménye. Mi 3,5 éve várjuk a csodát. Rengeteg vizsgálaton túlestem már, mely során kiderült, hogy mindkét petevezetékem elzáródott. Március sikeres lombikon voltunk túl, de örömünk csak május elejéig tartott, mert nem volt szívhang, így missed ab lett. Nagyon nehéz volt felállni és összeszednem magam, hisz körülöttem mindenki szül, babázik,... Én meg aki imádom a gyerekeket itt vagyok egyedül. De próbálom arról az oldalról közelíteni, hogy itt vagyunk a férjemmel kettesben. Kaptunk még időt, hogy egymással foglalkozzunk, s a baba/babák majd jönnek... Olyan nem lehet, hogy ne legyen gyerekünk!!! Kitartás kívánok neked, s remélem hamarosan teljesül az álmod!
2014. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!