Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tiszta ciki sztori, vígjátékba...

Tiszta ciki sztori, vígjátékba illő. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van az oviban egy másik anyuka, nem egy csoportba járnak a gyerekeink. Egy ideje mindig nagy örömmel köszöntött, megálltunk beszélgetni is, kérdezte hogy vannak a gyerekek, meg anyukám, én meg tiszta hülyén éreztem magam, hogy biztosan ismerjük egymást valahonnan, és szégyelltem, hogy nem tudom hová tenni, de nem szóltam, sőt udvariasságból én is mindig érdeklődtem az ő családja iránt. Amúgy kedves nagyon, a farsangi jelmezünkben is segített, telefonszámot cseréltünk stb. Már pár hónapja hogy ilyen jóban vagyunk.

Erre ma este küld egy sms-t, hogy nem tudna e átmenni Zoli, mert elromlott a mosógépük...

Ezzel csak egy gond van, fogalmam sincs ki az a Zoli, az én férjemet nem így hívják, és nem ért a mosógépekhez, és azt sem tudom hol laknak. Ezzel vált egyértelművé, hogy ő kever össze engem valakivel.

De most mit csináljak? Szóljak neki, hogy nekem hónapok óta fogalmam sincs, hogy ő tulajdonképpen ki, csak eddig nem mondtam?? Hát tiszta hülyének fog nézni.. :D Vagy írjak vissza, hogy Zoli sajnos nem ér rá?? :D :D Vagy mit?

A férjemet hiába kérdezem, akár hányszor felhozom a témát röhögőgörcsöt kap..

Szerintetek? :)


2015. febr. 18. 19:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2015. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos sztori :) többiek leírták mit tegyél én csak azért írok, mert majd kíváncsi leszek a végkifejletre! :)
2015. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keríts elő gyorsan egy Zolit, aki ért a mosógépekhez. :D
2015. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Attól még, hogy nem ismered nem furcsa, ha beszélgettek az utcán vagy közösen terveztek jelmezt.
2015. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogyha legközelebb találkoztok, hogy mi a szitu, és hogy ciki, de hát ez történt, és legalább kislt belőle valai jó, jóban lettetek, de kellene pár dolgot tisztázin:D
2015. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
64%
mi a sztori vége? :)
2015. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Na ma megbeszéltük :). Végül tényleg jót nevettünk az egészen, kiderült, hogy tényleg összekevert egy ismerősével, akivel régen (vagy 15 éve) jó kapcsolatban volt, de aztán megszakadt a viszonyuk (nem összeveszés miatt, csak egyszerűen más társaságba kerültek). Szerencsére úgy érzem, hogy inkább most még jobb viszonyba kerültünk, nem sértődött meg vagy ilyesmi, nagyon jót nevetett az egészen.

Tegnap felhívtam ugyan este, ami annyira nem sikerült jól, illetve félreérthető lehetett amit mondtam, utólag azt mondta azt hitte, hogy válófélben lehetünk Zolival :D :D és attól félt, hogy pont beletrafált és rosszkor szólt. De megnyugtattam, hogy nincs semmilyen Zoli, és a férjemmel kösz jól vagyunk.

Este annyit hezitáltam, hogy mit csináljak, hogy a férjem végül majdnem elment megnézni a mosógépet, csak hogy megnyugodjak :D :D.

11-es, remélem megoldódott a problémád, ha nem, akkor szívesen küldöm Zolit ;).

Köszi mindenkinek a tanácsokat!!! :)

És ha ilyen helyzetbe kerültök javaslom, hogy tisztázzátok a helyzetet rögtön. :D

2015. febr. 19. 16:12
 18/19 anonim ***** válasza:
78%

:D :D :D

Jól sült el.. :)

Hozzám is küldheted Zolit! :)

2015. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ebből filmet kéne csinálni :D
2016. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!