Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha a pap...

Ti mit tennétek ha a pap olyasmiről beszélne a beszélne a keresztelőn, ami nem csak hogy nem odaillő téma, se ráadásul az elveitekkel ellentétes?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 14:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem fordulna elő, ha ismernétek a papot, járnátok templomba, rendszeresen hallanátok hogy hogy beszél... és nem csak "divatból" kereszteltetnétek meg a gyereket.
2015. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan?
2015. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, túllépnék rajta. A mi papunk ugyanilyen, már ismerjük. Sokszor az ember majdnem a pad alá bújna, miket mond, holott fiatal.
2015. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyen nem fordult elő. Igaz, nem minden héten járunk templomba, de ismerjük a papot és nagyon szeretjük.

Tiszteletteljesen beszél a nyájához, imádja a gyerekeket (neki is van kettő) és minden alkalommal meghatóan beszél.


Utólag egyébként semmit se tennék. Megpróbálnék nem erre koncentrálni és ezt megjegyezni a gyermekem keresztelőjéből.

2015. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk kb 20 perc volt az egész, vas. mise után tele templom plusz kb 20 gyerek. Alig hallottuk mit mond a pap.
2015. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem tennék
2015. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
59%
Nem kereszteltetném meg a gyerekem, mert majd ő eldönti, milyen vallással kíván foglalkozni. Ki vagyok én, hogy megmondjam neki?
2015. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
Én direkt olyan helyen fogom kereszteltetni a lányomat a nyáron,ahol már voltam előtte keresztelőn,és hallottam a papot beszélni.így tudom milyen a stílusa,mit szokott mondani.Jártam már úgy,hogy egy keresztelőn mondott olyat a pap,amin enyhén szólva kiakadtam,de nem foglalkoztam annyira vele,mert csak vendég voltam a keresztelőn.
2015. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Ismerem a papot. De most konkrétan ledöbbenetett. Már egyszer csalódtam benne, pedig addig maximálisan felnéztem rá.

Biszexuális vagyok. Kijelentette, hogy a "fajtám" degenerált beteg.

De mi milyen szép család vagyunk a férjemmel.

2015. febr. 22. 15:49
 10/40 anonim ***** válasza:
38%
Keresztény nő hogy lehet biszexuális? Főleg ha férjnél van? Ha gyakorlod is a nőkkel.való testiséget nem tudom mi keresnivalód a templomban.
2015. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!