Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te mit tennél ebben a helyzetben?

Te mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy szomszéd család, akivel kb 6 éve jóban vagyunk, mióta pár hónap különbséggel megszülettek a gyerekeink. Igazi, mély barátság nem alakult ki köztünk csajok között, de a gyerekeink a legjobb barátok, és időnként azért összejártunk, és rendszeresen beszélgettünk. A férjem és az ő férje között szorosabb barátság alakult ki. Azonban kb 1-1,5 hójnapja a férjemnek feltünt, hogy a barátja nem veszi fel neki a telefont, és vissza sem hívja. Én sem találkoztam a nővel, nem is keresett. Tudtuk hogy ennek valami nyomósabb oka van, nem csak annyi hogy elfoglaltak, nem érnek rá, és végül most egy hete nagy nehezen kinyögte végre a pasi, hogy mi a baj. Az van, hogy a felesége eltiltotta őt tőlünk, mert féltékeny rám. (ami egyébként valahol jogos, mert nem 1x nyomult rám a férje, de persze nem lett semmi köztünk, és ezt nem is tudja senki, csak a férjem, mert neki elmondtam mindig, ha olyat mondott a pasi).

Ez nekem nagyon rosszul esett a nő részéről, és dühít is végülis. Csak most azt nem tudom mit kellene tennem. Mosolyogjak továbbra is a nő arcába, beszélgessek vele, tartsam a jó kapcsolatot vele a kislányom érdekében, hogy majd tudjon játszani az ők kislányukkal tavasszal estig, meg egész nyáron. Vagy ne foglalkozzak vele tovább?!

Mert a kislányomat nagyon sajnálom, ismerem, tudom mennyire szereti az ők kislányukat, és minden évben ez van, hogy sokszor akar vele játszani, a legjobb barátnőjével. De ha összeveszünk mi szülők, akkor ez nem fog összejönni ezentúl. És azt sem érzem igazán jó megoldásnak, hogy nem mutatok semmit az érzéseimből, hogy haragszom rá, mikor ő meg vigyorog a képembe, hátam mögött pedig rossz véleménnyel van rólam, és nem is igazán kedvel.

Ti mit tennétek? Köszönöm.


És elnézést hogy hosszú lett.


2015. febr. 27. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
En továbbra is tartanám a kapcsolatot, a kislányok érdekében. A te lelkiismereted tiszta, nincs miert szégyelned magad. Arról nem tehetsz hogy tetszel a férjének.
2015. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem miért kéne haragudnod a nőre. Én a pasira haragudnék, hogy lehet ilyen gusztustalan, hogy felesége van és gyereke és nyomul rám, mikor a férjem a "barátja" elvileg...Én a pasinak szóltam volna, amikor a fura megjegyzést teszi, hogy állítson magán.

Ha a szomszédasszony helyébe képzelem magam, valahol érthető, hogy fél, hogy a férje már nem szereti, vagy ha te belemész a dologba, akkor ő ott marad megcsalva a gyerekkel. Gondolom érted. Szerintem ettől még a gyerekeket hülyeség lenne tiltani egymástól, ezt esetleg megpróbálhatnád megbeszélni vele négyszemközt. Tisztázzátok a dolgot, mert itt egyedül a szomszéd férje sáros, emiatt ne szenvedjen egyik kisgyerek se, de ti se.

2015. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!