Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy önző ember megváltozhat...

Egy önző ember megváltozhat gyermekvállalás után?

Figyelt kérdés
Én egy végtelenül önző nő vagyok. Én vagyok magam számára a legfontosabb, azt tartom szem előtt, hogy nekem jó legyen, ha kell, "átgázolok" másokon munkában, az életben, bárhol, hogy elérjem a célaimat és boldoggá tegyem saját magam. Épp ezért úgy gondolom, nekem a gyerek sem való, hisz valószínűleg utána is én állnék az első helyen az életemben, nem pedig ő, márpedig egy anyának alá kell rendelnie magát a gyerekének, és őt a fontossági sorrend élére állítani. De egy ismerősömmel a minap beszélgettünk erről, és szerinte ha valaki szül, automatikusan fordul a kocka. Félreértések elkerülése végett: továbbra sem tervezek gyereket szülni, jelenleg párkapcsolatom sincs, csak a kíváncsiság, és a beszélgetés hatására teszem fel a kérdésem. Egyébként 29 éves nő vagyok.
2015. febr. 27. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
1 ilyen embert ismerek, ő nem változott meg sajnos. Lassan ott tartunk hogy elveszik tőle a gyereket.
2015. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eléggé önző embernek tartottam magam gyermekvállalás előtt. Aztán megszületett a kislányom és mintha kicseréltek volna. Az első a kislányom lett és utána jönnek az én dolgaim. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire megváltozok. Rám nagy hatással volt, hogy megszületett.
2015. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen:) tapasztalatból mondom :)

Ma már a gyerek érdekei az elsődlegesek és ez nem teher számomra, természetes dolog lett..

2015. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, inkább előtte kellene megváltozni, én például szintén önzőnek tartom magam, pont ezért eszem ágába sincs gyereket szülni, ha változik majd a hozzáállásom, akkor talán, de jelenleg tuti nem.
2015. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Rossz volt még olvasni is...Tudsz tükörbe nézni?
2015. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezek szerint van ilyen is, olyan is.


5-ös: persze, tudok, sőt mi több, szeretek is.

2015. febr. 27. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem senki sem tökéletes, az hogy felismered a hibád út ahhoz hogy megváltozz !!!


egy volt önző nő aki 3 cuki gyerkőc alárendeltje lett :) a legjobb főnökök a világon :D

2015. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj 180 fokos fordulatot venni.

Én tényleg nagyon önző voltam és valamennyire még most is az vagyok, nem adtam fel magam teljesen.

Persze nem hanyagolom el a gyerekeimet, de nem is töltök velük minden percet. Most is játszanak együtt, amig én netezek :)

Egy igazi önzetlen anyuka minden percet velük töltene vagy legalább főzne/takarítana :)

2015. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!