Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai nőnapos kérdés! Mi a...

Óvodai nőnapos kérdés! Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
A mi óvodánkban az a módi, hogy minden kisfiú visz valami apróságot minden kislánynak. Nem kell nagy érték, de minden kislánynak vinni kell valamit. Segítsetek! Ötleteket gyűjtök!

#ajándék #nőnap #óvodai nőnap
2015. márc. 5. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kertetek és benne virág, akkor egy szál valami a legjobb megoldás. Vagy kis ibolyacsokor?

De egy apró csoki se rossz szerintem.

2015. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly az egyik kisfiú díszített csipeszeket hozott a lányoknak. Kislányom teljesen oda volt érte. :)

Ilyesmire gondolok:

[link]

Legutóbb láttam a KIK üzletekben is ilyet, fillérekért.


De volt, aki matricákat hozott, és volt aki hagyományosan kicsi virágokat.

2015. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ÉN vette ma virágboltban kb 4-5 cm-es műanyag virágokat. Az a terv, hogy felfűzzük őket valamilyen szalagra nyakéknek vagy ráragasztom őket hajcsatra. Ha nem lesz hozzá kedvünk este, akkor megkapják így, ahogy van.

Vettem még 1 doboz bonbont, abból talán jut a fiúknak is. :)

2015. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
százforintosban vettem kis virág mintás hajcsatot.
2015. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ma este fogok a kisfiammal csinálni (na jó, csak én, ő meg "besegít" :) ilyet:


Vettem Mozart golyókat, amiket beleteszek egy kis átlátszó folpackba és alul megtekerem, majd ráhurkolom egy hurkapálcika egyik végére.

A bonbont körbeveszem színes kreppapírral (a kisfiam piros pöttyöset választott :), mintha az lenne a virág szirma,a hurkapálcát meg betekerjük zöld papírral, mint a virág szárát.


1 cs hurkapálca (valami 20 db) volt az officve depot-ban 219 Ft

2 csomag kreppapír ugyanitt 500 Ft

1 doboz Mozartgolyó (talán 12 db) volt kb. 800 Ft

12 darab bonbonos virág esetén az egységára kb. 120 Ft lesz, kreatív, a kisfiam keze munkája is benne van, virág is, csoki is, "egyedi" is :)

2015. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy-egy szál tulipánt rendeltem nekik a virágosnál, az óvónénik és a dadusnénik is azt kapnak.
2015. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Az élő virágon én is gondolkoztam, de nem fog az hülyére törni, nyomódni az egész nap folyamán? Nem lesz a virágok tárolása plusz teher az óvónéniknek?

2015. márc. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!