Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok bátrak kicsi...

Mennyire vagytok bátrak kicsi gyerekekkel? Milyen messzire mernétek utazni kocsival (pl nyaralni)?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 17:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Viszonylag tűrhető volt. Nem unatkoztak, csak a kisebbik szenvedett, mert hamar elgémberedett a lába. Emiatt viszonylag gyakran megálltunk, így 8 óra lett az út. Na meg sajnos nem aludtak egész úton, pedig reménykedtem.
2015. jún. 17. 15:35
 22/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

És volt nagy nyűglődés, vagy pusztán le kellett őket kötni? Éjjel mentetek?

Köszi, hogy irsz, jövő hónapban megyünk, és eléggé be vagyok tojva az úttól, pedig annyira várom a nyaralást. :)

2015. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szivesen. (A 11 hos anyukajanak irom.)

Ha ugy indultok, h este fel 9 utan joval kesöbb, akkor a delutani alvast hagynam es az autoba mar elöre bepakolva minden, korabban beülni a picivel az autoba, amikor faradt lesz, ill. "par kört" autozni, mig elalszik.

Ha elöbb indultok, akkor felkeltenem 15-20 perccel elöbb a delutani alvasbol, hogy elöbb elfaradjon estere, vagy szabad levegös mozgasos program este, ami kifarasztja.

Sztem ha azt akarod, h aludjon az autoban, ne vedd elö a jatekokat, tablet, ami erdekes neki, figyeli, azt csak akkor vennem elö, miutan kialudta magat. Inkabb mese vagy hasonlo, amire otthon is elalszik.

Reggel 7 elött, ejjel megerkezve nincs mit tenni, vagy az autoba maradsz vele, mig alszik, vagy ovatosan megprobalja bevinni a parod. De ha felebred, sztem nem nagy az eselye, h visszaalszik a szobaban.

19.

2015. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mindenképp éjjel indulunk, és szerintem az elalvással sem lesz gond. A délutáni alvás nagyon ritka nála, általában csak egyszer alszik másfél órát napközben, igy estére jól kiüti magát mindig. :)

A távolság elég nagy, kb dél körül fogunk odaérni, úgyhogy lesz pár óra nyilván mikor le kell majd kötni, de vannak az autópályán nagyon jó kis játszóteres kutak, majd meg-megállunk ott is. Ráadásul kompozni is fogunk, az tuti fog neki tetszeni. :)

Köszönöm a tanácskat, mindent szivesen veszek, első nyaralásunk a babával, be is vagyok kicsit tojva. (ráadásul ugye Szerbián keresztül megyünk akik eddig sem szerettek minket, most meg ez a kerités felhúzás....na meg mindenhol ez a sok menekült sem nyugtat meg, de hát rengetegen mennek, addig olvasom a tapasztalatokat :))

2015. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!