Megoldható még az abortusz?

Figyelt kérdés
Pénteken lemondtam az abortusz időpontomat , mert azt gondoltuk párommal , hogy anyagilag meg tudjuk majd oldani , viszont péntek délután jött egy papírja a nyugdíjfolyósítótól , árvaellátás miatt , amit annó az édesanyja , aki már elhunyt jogtalanul vett fel kb. 2 milliós tartozás , így aztán egyártalán nem merjük bevállalni.Hogyan működik az új időpont kérés , új csekket is kell befizetnem , nem jó a jelenlegi , illetve újabb leletek kellenek , vagy megfelel a mostani?Azt tudom , hogy megint 2 x el kellesz mennem a családvédelmisekhez.Ezen a héten voltam 10 hetes , szerintetek jöv. héten le lehet tudni a családvédelmit és utána való hétre tudok még intézni időpontot?Akkor leszek 12 hetes...

2015. márc. 8. 13:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
90%
A jegyzőnél kellene érdeklődni inkább, hogy a hagyatéki eljárást új körülmény felbukkanása miatt nem lehet-e újraindítani. Az örökség visszautasítható, tegyétek ezt, nem kötelező tartozást örökölni (de akkor pozitív egyenleget sem).
2015. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
A gond az , hogy a párom már ekkor betöltötte a 18-at mikor felvette utána , ugye kimaradt 3 év mire egyetemre ment és az idő alatt vette fel , tehát sajnos 100%-ig a páromat illeti a tartozás , már utána jártunk.:(Szép kis helyzet...:/
2015. márc. 8. 13:34
 3/61 anonim ***** válasza:
42%

Ha a párod ANYJA vett fel jogtalanul akármit is, azt a PÁRODTÓL nem követelhetik vissza.

És teljesen lényegtelen, hogy hány éves volt a párod, mert az áraellátást nem a gyerek, hanem a szülö kapja.

2015. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
49%
Újra kell csinálni mindent újra be is kell fizetni, ellenben z előzőt vissza lehet igényelni. Védőnő elmondja
2015. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
80%
Árvaellátás egyetem alatt is jár. Legalábbis ez régen így volt. Ha jól emlékszem, 26 éves korig, ha még tanul a gyerek.
2015. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
27%
Mi a faxt lovagolt az arvaellatason? Nagykoru volt, hiába z anyja vette fel, neki kell visszafizetni, mert neki járt. Írta azt is, hogy 3 év kimaradt, mire egyetemre ment, tehát arra nem járt,
2015. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
82%
Kersz egy uj idopontot ha 8 napon belul lesz a jegyzokony amit a vedono kialitott.fracot kell ujra fizetni!
2015. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
72%
Akkor kell meg1 × menni ha letelt a nyolc nap
2015. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
46%
Én is kérnék jogi tanácsot valakitől. Elévülés? A három évre milyen igazolást adott az anya a nyugdíjfolyósítónak, ha nem is tanult a gyerek? Azért ez a történet elég furcsa.
2015. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindegy? Először is 5 év az elévülés, igen esetben pedig akkor lenne, ha már lett volna felszólítás De mi lenne, ha csak a kérdés "pénteken le mondtam, viszont mégiscsak kellene" részére koncentrálnak a kedves valaszadok?
2015. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!