Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességed hányadik hetétől...

A terhességed hányadik hetétől nem dolgoztál? Ìgy is tervezted?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
37. Hetig. En is maradtam meg volna, ha tudom, hogy meg van 4 het hatra. Majd meg orultem mar.. 1-2 hetet szerettem volna itthon lenni elotte.
2015. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
31-ik hétig dolgoztam. Így terveztem.
2015. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
32. hétig dolgoztam és így s terveztem. A doki 28 hetesen ki akart írni, mert borzasztóan keményedtem és elkezdtem nyílni is, de megbeszéltük, hogy vigyázni fognak rám bent és kevesebbet dolgozom.
2015. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Úgy tervezted, hogy a 4. héttől? ??? A menni kimrdskor vgy 4 hetes terhes.... Ez ám korbeforgos munkaundor és a nagyon súlyos terhesség. ...."


Igen, úgy terveztem. Nyilván ennek megvan az oka. Jó lenne, ha csak "korbeforgos munkaundor" lenne, bármit is jelent ez. Van egy súlyos, krónikus betegségem, amit nagyon szigorúan kell kezelni terhesség alatt, így tudtam, hogy bármikor teherbe esek, azonnal táppénzre kell mennem. Így is nagyon korrekt, vagy inkább hülye voltam, hogy nem hagytam ott csapot-papot, hanem 3 hetet még dolgoztam. És igen, tisztában vagyok vele, hogy a mensi kimaradásakor 4 hetes terhes egy nő, bár én nem abból tudtam, hogy terhes vagyok, hanem a vérvételből, amit a meddőségiben csináltak a sokadik kezelés után 14 nappal.

2015. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nos utolsó, ha azt írod, hogy komplikáció miatt, akkor nyilvánvalóan eszembe se jutott volna a munkaundor.
2015. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!